Wątek dotyczący artykułu

Adam Hrycaniuk nie jest niezbędny Stelmetowi BC, ale strony rozmawiają o umowie

Nie jest jeszcze jasna przyszłość Adama Hrycaniuka. Reprezentantowi Polski skończył się kontrakt ze Stelmetem BC Zielona Góra. - Teoretycznie przydałby się nam jeden wysoki Polak, ale to też nie jest niezbędne - przyznał Janusz Jasiński.

przeczytaj cały artykuł


Gabriel G

Mówisz poważnie? Nie jesteś na prochach? Ciężko w to uwierzyć. Jeśli tak, to trzeba powiedzieć, że Adaś to dziecko szczęścia, że znalazł kogoś kto tyle płacił przeciętnemu i jeszcze dodatkowo chimerycznemu / jeśli chodzi o formę / grajkowi. Wyka byłby równie przydatny za 10 tysi. A za 15.000 dolarów można sciagnąć do PLK niezłego kocura, który chciałby się w Europie pokazać. Dlatego sądzę, że - z całym szacunkiem dla Ciebie - musiałeś coś pomylić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
carlossss

To przez tą kwotę między innymi Janusz podpisał Matczaka i Mokrosa na 3 lata. Od początku sezonu było wiadomo że Gruszecki odejdzie i pewnym było że albo Zamoj albo Adaś będą stawiać wymagania finansowe. Zamoj się dogadał szybko, więc padło na Adasia. Jakby się Adaś szybciej dogadał to teraz JJ negocjował by z Zamojem :) Dobrze stoi w artykule, że nie ma żadnej presji na podpisanie Adasia. Adaś się licytuje bo chce stare warunki, ale moim zdaniem JJ Adasia nie podpisze a zamieszanie wykorzysta, żeby podbić cenę i kto inny za niego płacił więcej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.