Wątek dotyczący artykułu

Co z finałem IMP? Pogoda mówi wszystko

W drugiej połowie tygodnia gorzowski tor przyjął dużo wody. Nie ma jednak większych obaw, że zaplanowany na niedzielę finał Indywidualnych Mistrzostw Polski nie dojdzie do skutku. Meteorolodzy nie przewidują żadnych opadów.

przeczytaj cały artykuł

breti

Zaprosiłem 6 kolegów z Gorzowa Wlkp na trybunę główną na mecz Ekstraligi...ROW Rybnik -Stal Gorzów.w dn. 25 06 2017 r.Moi koledzy obawiali się kibiców śląskich.Okazało się ,ze jeszcze nie zdążyli zająć miejsc a już spotkali kolegów do wspólnego kibicowania i sączenia "cienkiego piwa" Wprawdzie barw klubowych nie posiadali ale wszyscy kibice na trybunie krytej wiedzieli skąd przyjechali.Jest to przykład ,ze można wspólnie kibicować.Myślę,że nie tylko w Rybniku ale i w innych miastach można usiąść wspólnie i kibicować może z wyjątkiem Zielonej Góry bo tam nie byłbym pewny czy wyjdę cało z sektora szczególnie gdyby gospodarz przegrał mecz.Ale i może w przyszłości w Zielonce zmieni się na lepsze ? Pozdrawiam ..Breti

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jacek Aga Olszewscy

Witam z Cze-wy.Na meczu z Rybnikiem w naszym sektorze siedziało ok. 40stu kibiców ROW-u mieli szaliki,koszulki i nikomu włos z głowy nie spadł tylko głos po meczu był słaby.A jednak można pokibicować wspólnie.Pozdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.