Wątek dotyczący artykułu

Tai Woffinden zaatakowany przez hejterów. Brytyjczyk nie wytrzymał nerwowo

Tai Woffinden zrezygnował w tym roku z reprezentowania Wielkiej Brytanii w Drużynowym Pucharze Świata. Po tym jak Brytyjczycy awansowali do finału DPŚ, były mistrz świata został zaatakowany przez kibiców w social mediach.

przeczytaj cały artykuł


Królowa Śniegu

Tai bez powodu nie odszedł z kadry. Jego boje z federacją trwają od dawna. Od lat zarzuca im, że nie wykorzystali jego sukcesu, że nie szkolą młodzieży. Jest w tym sporo prawdy. Rezygnacja ze startów w WB jest zrozumiała, raz słaba liga, dwa często bardzo niebezpieczne tory. W życiu zawsze trzeba wybierać, a on wybrał Grand Prix i polską ligę. Rozumiem jego frustrację sytuacją w kadrze, jeśli prawdą jest to co mówił, że reszta zawodników obżerała się w zeszłym roku kebabami czy zamawiałam sobie pizzę to jest to nieprofesjonalne i tyle. Tai może i niepotrzebnie wdał się w dyskusję ze swoimi hejterami. Ale jeździ dla WB, jest Brytyjczykiem, zdobywa medale po których leci hymn Wielkiej Brytanii, nie Australii. Starał się pomagać młodym chłopakom z kadry. Kiedyś wspierał Adama Ellisa. Nie powiem o nim złego słowa. Jest wierny Betardowi, chociaż wielokrotnie pisano o tym, że miał lepsze propozycje z innych klubów. Pamiętam jak w 2013 roku, gdy cudem Wrocław utrzymał się w lidze długo rozmawiał z kibicami. Jest wiecznie uśmiechnięty i optymistyczny. Jest też dobrym człowiekiem - pomaga masie ludzi, to co robi dla chorych dzieciaków, jak poświęca im czas i swoje pieniądze, jak je odwiedza w domach tego nie można mu zapomnieć. Podobnie jak trzeba chwalić jego wielką miłość do zwierząt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (14|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz

Spartanka,podobnie maja w Rosji,0 wsparcia z federacji
Tai to trzeci wychowanek Wlokniarza ktory u was jezdzi
dlatego trzymam od kilku sezonow kciuki za WTS
oby Sparta wyskoczyla jak Wozniak dzis

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.