Wątek dotyczący artykułu

Wimbledon: starcie niepokornych charakterów dla Jerzego Janowicza. Po dwóch latach Polak wygrał mecz w Wielkim Szlemie

Jerzy Janowicz awansował do II rundy rozgrywanego na kortach trawiastych wielkoszlemowego Wimbledonu 2017. W poniedziałek Polak w czterech setach pokonał juniorskiego mistrza londyńskiej imprezy sprzed roku, Denisa Shapovalova.

przeczytaj cały artykuł

Harry.

Nie wiem, gdzie jest Margo, ale ja przejechałem coś ok. 1000 km, żeby być w Polsce i kibicować Jurkowi oraz naszym Paniom.
I proszę o tym pamiętać, że nie tylko Margo oddała swe serce Jerzykowi:-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Harry.

Gdybym mógł, to bym pojechał.
Niełatwo jest zapewnić opiekę czwórce zwierzaków, wierz mi.
Niemożliwe, że Margo w Jurka zwątpiła.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wawrinka jerzy

Biletów zapewne nie ma juz od miesięcy. Tez mam nadzieje ze nie zwatpila. Jak Fibak juz zwatpil ze wygra z Denisem to nie wiem co z nią. Badzmy w dobrej myśli

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Harry.

Tak wiem.
Ale - jak pisałem - ja dopiero za rok zamierzam wcześnie rano się stawiać:-)
W tym roku jeszcze oglądam w TV.

| Odpowiedz
blokuj
trab

Na razie to idzie mi tak, że pakuję plecak. Wylot we środę, plan jest taki, żeby wpić się w drugi dzień drugiej rundy i w pierwszy trzeciej. Czyli czwartek i piątek. Co z tego wyjdzie to się okaże w trakcie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Harry.

To życzę dobrego lotu i świetnych, niezapomnianych meczów.
Gdybyś gdzieś spotkał Jurka lub Jaśka del Potro, to pozdrów ich ode mnie:-)
I mocno kibicuj naszym oraz swoim faworytom (niestety nie wiem, kogo lubisz).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
trab

jaśka i jurka na bank oklaskam, resztę naszych zresztą też, oby ich tylko dużo zostało do II/IIIr. A poza tym to liczę na Kei, Gasqueta, Cuarez-Navarro (pięknie dziś pojechała z Gienką) - ogólnie mam słabość do jednoręcznych backhandów (co ten Stanisław narobił dziś?!). No ale przede wszystkim to Radwa - na niej się wychowałem :)

| Odpowiedz
blokuj
wawrinka jerzy

Skrót masz na polsacie sport bo nwm czy oglądałas. Jurek chciał wyprosic dziennikarza z konferencji ale sam wyszedł i udzielił na zewnątrz wywiadu polskiemu radiu i zagranicznemu dziennikarzowi. Zaraz bedzie ze nie umie wygrywać

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.