Wątek dotyczący artykułu

Robert Kubica wciąż tajemniczy. "Być może przede mną kolejny krok naprzód"

Robert Kubica wziął udział w festiwalu prędkości w Goodwood, gdzie prezentował się za kierownicą bolidu F1. Nie było w tym wypadku mowy o testach, ale Polak nie wykluczył, że wkrótce może dojść do kolejnego przełomu.

przeczytaj cały artykuł


Tadeusz Kurzawski

Kubica co najwyżej w ekipie może pełnić rolę jakiegoś konsultanta i ewentalnie jakieś przejazdy reklamowe w F1 i te parę groszy jeszcze zarobi . Niestety w tej dyscyplinie nie da się jeździć będąc niesprawnym . I tego nic nie zmieni . Zyczę Robertowi jak najlepiej ale On sam wie jak się sprawy mają . A prasa jak to prasa pisze bo pisze taka jej rola . .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
blaze4ever

Robert ma ograniczenia a nie, że jest niesprawny. Skoro kręci czasy lepsze od rezerwowego kierowcy zespołu to chyba o czymś świadczy. Poza tym Kubica jest jednym z najlepiej czujących samochód kierowców. Ekipa, która go zatrudni będzie z tego faktu zadowolona. Dzisiaj w F1 niestety w dużej mierze liczą się pieniądze i to ile sponsor da, żeby kierowca u nich jeździł. Robert wróci do F1 jeszcze zobaczysz. Jak sam Robert mówi, że jest gotowy to znaczy, że tak jest. On robi albo na 100% albo wcale.
FORZA ROBERT!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.