Wątek dotyczący artykułu

Wimbledon: Jerzy Janowicz zagra o III rundę i 100. zwycięstwo w karierze

W II rundzie wielkoszlemowego Wimbledonu 2017 Jerzy Janowicz zagra z rozstawionym z numerem 14. Lucasem Pouille'em. Jeżeli łodzianin wygra, odniesie 100. zwycięstwo w głównym cyklu w karierze.

przeczytaj cały artykuł

Fhrrancuzik

Grzmocisz Jerzy
" Finczyka - Fhrrancuzika " ! ; )
Zrôbcie mi " bon cadeau "
na urodziny ! ; )
Ty
i Majeczka
na dzisiejszym etapie TdF ! ; )

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Pobić Pouille'a jest ogromnie trudne, nie wiem czy na tym etapie wykonalne.
Po pierwsze to zawodnik ze światowego topu. Zawędrował już do TOP 15 i wciąż krąży w tym rejonie. Jerzy w Top 15 był, ale cztery lata temu - to przepaść czasowa. Ale wtedy był w stałym rytmie turniejowym. Teraz dopiero się dźwiga a gra bardzo rzadko. W tym sezonie w głównym cyklu Janowicz rozegrał 8 meczów - Pouille 37.
Z tego Janowicz wygrał 4 mecze - Pouille - 25. Różnica ogromna.
2) Za Pouille'm stoi poważny sztab trenerski - Jurek może liczyć tylko na doraźne porady dobrego trenera, w nielicznych przerwach od jego głównego zajęcia.
Jest jeszcze taki czynnik - nieregularność JJ-a potęgowana przez brak ogrania. Po dobrym meczu (a ten z Szapowałowem był BARDZO DOBRY, z obu stron - znakomity rywal wymusił wysoki poziom) u JJ-a następuje spadek koncentracji. Było tak np po znakomitym meczu z Dimitrowem w Strasburgu, w turnieju najlepszym dla Jurka w tym sezonie (a cały Strasbourg wygrał notabene...Pouille)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wawrinka jerzy

Zgadzam się. Nadzieja jest to ze Pouille może mieć słabszy dzień i jemu brakuje planu B w przypadku takiej sytuacji. Jedynie ci poprawie ze Jerzy ograł Dimitrova w Stuttgarcie

| Odpowiedz
blokuj
grolo

Nie pomyliłem się. Napisałem, że "po dobrym meczu (...) u JJ-a następuje spadek koncentracji. Było tak np po znakomitym meczu z Dimitrowem w Strasburgu"
i rzeczywiście - następny mecz z Francuzem Paire' był jak dzień do nocy i JJ przegrał, choć akurat z Benkiem miał spore szanse, na pewno większe niż z Dimitrowem.
Ponieważ mecz z Szapowałowem był bardzo dobry, na wysokim poziomie - to obawiam się, że ten będzie gorszy w wykonaniu JJ-a. Po prostu Dimitrow i Szapowałow wymusili na Jurku maksymalną koncentrację a teraz może już jej nie osiągnąć.
Szapowałow miejscami grał genialnie a przegrał przez brak doświadczenia, parę kluczowych piłek. Tymczasem Poullie jest nie tylko bardzo dobry ale już doświadczony, on już grał i wygrywał z najlepszymi.

| Odpowiedz
blokuj
Włókniarz

ale ile rozegral turniejow w CS:GO Jerzy a ile jego rywal?
H2H sie wyrownuje
poszlo $ na Francuza bo ma na imie tak samo jak ja,Poullie
w 2013 tez stawialem co runde na przeciwnikow i Jano szedl jak burza,niech strace i dzis

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.