Wątek dotyczący artykułu

LŚ 2017: kosmiczny Earvin N'Gapeth. Genialna akcja w wykonaniu reprezentanta Francji. Chapeau bas! (wideo)

Dla znakomitego Earvina N'Gapetha nie ma straconych piłek. Podczas meczu półfinałowego Ligi Światowej Francja - Kanada (3:1) przyjmujący Trójkolorowych popisał się piękną akcją, która być może jest najładniejszą w Final Six.

przeczytaj cały artykuł

Ecola

To chyba był Vlado Grbić. A N'Gapeth to rzeczywiście dobry siatkarz, ale człowiek malutki: tchórz i awanturnik. Nie mam dla niego szacunku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grish

Masz rację, to był Vladimir, mój błąd :)
O Francuzie widzę mamy takie samo zdanie, wybitny siatkarz, ale sportowiec żaden, jeśli wiesz co mam na myśli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ecola

Oczywiście, że wiem. Zawodnik, który w życiu pozasportowym nie potrafi wykazać się charakterem, na boisku będzie tylko imitacją sportowca. Cieszę się, że mamy takie samo zdanie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.