Wątek dotyczący artykułu

Wimbledon: Agnieszka Radwańska kontra Swietłana Kuzniecowa na cmentarzysku mistrzów

W poniedziałek Agnieszka Radwańska zmierzy się ze Swietłaną Kuzniecową o ćwierćfinał Wimbledonu. Tego dnia odbędzie się komplet meczów IV rundy.

przeczytaj cały artykuł

FedEx

Raczej Rosjanka ją stłamsi fizycznie. Aga zrobiła już, dużo, ale wygląda jak anorektyczka, nogi jak patyki, kości wystające z barków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Trzygrosz54

Pierwszy set zapewne dla Swiety,ale potem ,parafrazując znane powiedzonko :"Chudy może więcej"....Swietka to taki żeński taran,ale czasem też dostaje zadyszki...Wszystko zależy od tego,czy Aga potrafi ją zmęczyć w tym 1-szym......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Trzygrosz54

Najsampierw w miejsce "mojego" taranu był ten słynny ruski tank.Z szacunku do Swiety,którą również bardzo szanuję,głównie za waleczność - podmieniłem słówko,chociaż także brzmi dosadnie...

| Odpowiedz
blokuj
Queen Marusia

Mam wielka nadzieje ze jeszcze troche pogra na turze...
Kiedys widzalem jakis wywiad gdzie mowila o swojej fascynacji wielkimi kotami.
A ja bardzo lubie tygrysy,pantery itp.Najpiekniejsze zwierzatka dla mnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Trzygrosz54

Uwielbiam kociaki duże i te mniejsze.Koordynacja i piękno ruchu po prostu mnie powala...Polecam Tobie obejrzeć filmik ,który nagrała z naszym kotem moja była partnerka...Sytuacja jak zaaranżowana...Musisz w You Tube napisać : My endless love Natalia Jurczynska.Ciekaw jestem opinii....

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.