Wątek dotyczący posta na blogu

Czy wartości w sporcie znaczą coraz mniej?

DyDeK

Zainteresowanie sytuacją z Krzysztofem Mączyńskim i jego dość kontrowersyjnym przejściem z Wisły Kraków do odwiecznego rywala Legii Warszawa sprawiły, że wróciłem do miejsca tego forum w którym chciałbym wypowiedzieć się w paru słowach o zaistniałej sytuacji, ale też odpowiedzieć moim zdaniem na pytanie (…)

przeczytaj cały artykuł

pablo80 - RSKZ

Pojawia się i znika jak królik u magika :)
W tym co napisałeś jest dużo racji, ale nie zapominajmy, że i kluby nie są wierne zawodnikom. Często odstawiają ich na boczny tor, sprzedają, albo pozostawiają samym sobie gdy ci mają problemy zdrowotne czy z uzależnieniami... Najlepszym przykładem Wojtek Szczęsny, który mógł zostać ikoną Arsenalu, ale przez jedną fajkę jego kariera potoczyła się w innym kierunku...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DyDeK

Moją obecność na syfach podsumowałeś wspaniale :D Zgadzam się i w sumie tego w moim blogu zabrakło co napisałeś bo to też bardzo ważna rzecz, ale już trudno. W ogóle gdzie teraz Wojtek się wybiera? Juventus?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DyDeK

Wiem właśnie, teraz pełno tych telenoweli z piłkarzami. Zwłaszcza teraz jest temat do pisania, ponieważ Neto odszedł do Valencii i pismaki są przekonane że miejsce na Wojtka już czeka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.