Wątek dotyczący artykułu

Witkowski chwali atmosferę w Lesznie. Będą kolejne wielkie imprezy?

Polska wygrała finał Drużynowego Pucharu Świata zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym. Prezes PZM, Andrzej Witkowski, komplementował na każdym kroku Leszno. Czy do tego miasta zawitają kolejne wielkie imprezy?

przeczytaj cały artykuł

viva UL

Nie wiem czy sprzedano więcej biletów niż miejsc na PP.
Na pewno wiem zaś,że mając taki bilet należy być wcześnie,żeby zająć dobre miejsce.
Coś za coś.
A że koncertu nie było?Był i to niejeden na Rynku - w każdym z kilkunastu ogródków i knajp.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lotto

Byłem 2h przed zawodami. Nie chodzi mi o dobre miejsce, tylko o jakiekolwiek. Płacę 60 zł za miejsce stojące, zamiast 30 zł. Złodziejstwo albo pazerniactwo i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Feniks Ovia

Też byłem 2 godziny przed zawodami, i miejsc jeszcze troszkę było na może 2 dolnych rzędach no i co było irytujące pełno wolnych '' zarezerwowanych '' miejsc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
tylko speedway

Albo swiadomowie sprzedano wiecej biletow niz miejsc siedzacych albo wiele osób weszło bez biletów. Obydwie ewentualnosci naganne i zle swiadcza o organizatorach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
fabiounia

Bilety rozdawali. W barach itp. można było wygrać bilet na PP. Stąd ten nadmiar biletów w kasach było tyle ile miejsc na stadionie ale jak porozdawali więcej to co poradzić

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.