Wątek dotyczący artykułu

Sporting chce Gilberto Duarte i Tiago Rochę. Oferty Orlen Wiśle jednak nie złożył

Mistrz Portugalii Sporting CP Lizbona jest zainteresowany sprowadzeniem grających w Orlen Wiśle Gilberto Duarte i Tiago Rochy. Z Płocka słychać jednak, że zawodnicy nie są na sprzedaż. Portugalczycy zresztą nie złożyli jeszcze żadnej oferty.

przeczytaj cały artykuł


Mariusz7

Ale Zaporoże to Ty szanuj :D 'Sezon ogórkowy' to i ogórkowe komentarze niestety. Co do samego Sportingu to czy pozyskają Tiago i Duarte, czy też nie to podoba mi się ich polityka. Chodzi o to żeby robić szum wokół swojego klubu, nawet jak pewne transfery nie wypalą ważne jest to, żeby na scenie europejskiej słyszano o takim zainteresowaniu. To jest dobry PR dla klubu. Taki teraz u nas tworzą Puławy, taki kiedyś tworzył Płock, ale za Zielińskiego kompletnie o tym zapomniano. Oczywiście i Kielce korzystały kiedyś z takich rozwiązań, bo tak się robi jeśli chce się klub rozwijać. Wisła jest tu świetnym przykładem na 'nieudolne zarządzanie'. Kiedyś w tym okresie pisało się, że Płock jest zainteresowany ściągnięciem Anderssona, Igropulo itd itd. Teraz, że starają się na sezon wypożyczyć trzeciego rozgrywającego Zagrzebia. Świadczy to o nieudolnym zarządzie, ale i sama marka zespołu drastycznie spada.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Yves

Dokładnie, Zaporoże cały w bieli w krainie jezior ogórkowych.


Plotki transferowe to dobry PR dla klubu, owszem, problem pojawia się, gdy skuteczność tych plotek to 1/25 transferów przychodzących, co odbija się jednak przeciwko kreującemu przekaz, dostającemu raczej łatkę "mitomana" i osoby, która nie umie doprowadzić sprawy do końca.
Kielce najpierw miały Jurasika, Lijka, Karola, Dzidzię itp., potem miały plotki.
Płock mógł coś kreować, gdy miał Cadenasa, Sego, Jurkiewicza, Nenadicia, Syprzaka.
Teraz po prostu nie mają nawet zawodnika/trenera/prezesa o uznanej marce w Europie, by zachęcić do przyjścia graczy z nazwiskiem.


Dodatkowo niestety Wisła nie jest ani specjalnie atrakcyjna finansowo, ani Superliga nie porywa. Przy słabym skautingu kończy się Tarabochiami albo łapanką w lipcu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.