Wątek dotyczący artykułu

Powrót do MKS-u Selgros Lublin po półrocznej przerwie

Kristina Repelewska spędziła jedynie kilka miesięcy w Koronie Handball Kielce. Od sezonu 2017/2018 znów będzie zawodniczką MKS-u Selgros Lublin.

przeczytaj cały artykuł

Grzymisław

Zaskakujący powrót, kilka miesięcy po jeszcze bardziej zaskakującym rozstaniu.
Na pewno weteranka, która w ubiegłym sezonie nie grała zbyt wiele, może teraz być ważną zawodniczką w II linii(chociaż co do spokojnego miejsca w pierwszej siódemce to się nie zgodzę. Nawet po odejściu Niedźwiedź w kadrze pozostają(prócz przychodzącej Kingi Byzdry) Gęga, Rosiak, Skrzyniarz i leworęczna Alesia Mihdaliowa...
Trudno też będzie ją zastąpić w Koronie Kielce, gdzie miała swój udział w awansie do Superligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Costaa23

Wcale nie zaskakujący uwierz, granie w 1 lidze w Kielcach można było jeszcze połączyć z życiem w Lublinie, myślę że ekstraklasa w Kielcach z całym zaangażowanie Kristy to za wiele logistycznie dla Niej, a tak wraca tam gdzie jej miejsce:) na parkiecie zrobi swoje a i poza nim zrobi bardzo dużo dla drużyny. W Kielcach zrobiła mega robotę dla tej drożyny w ciągu zaledwie kilku miesięcy. " nie mówię żegnajcie tylko do zobaczenia" Krista miło mi więc Przywitać Cie Ponownie:)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grzymisław

Może dla bardziej wtajemniczonych nie jest to zaskoczeniem.
Dla mnie po odejściu w trakcie ubiegłego sezonu i przy skandalicznym chaosie w lubelskim klubie powrót tam jest jednak zaskakujący.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.