Wątek dotyczący artykułu

Incydent po meczu w Rzeszowie. Zawiniła policja?

Kibice Polonii Bydgoszcz twierdzą, że po meczu w Rzeszowie zostali napadnięci przez grupkę młodocianych chuliganów. Napastnicy mieli zabrać bydgoszczanom barwy klubowe i zaatakować jednego z fanów. Incydent wydarzył się jednak poza stadionem.

przeczytaj cały artykuł

k44

Czyli wychodzi na to, że organizacja tzw. miesiecznic obniża poziom bezpieczeństwa w całym kraju :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bullet79

Powinni robic na tych całych śmiesznych miesięcznicach.....zbiorowe samobójstwa...po kilku miesiącach byłby spokój z tymi nawiedzonymi osobnikami

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Horrific Death

Co ci do miesiecznic? Ja uważam, że to głupota i tam nie chodzę ale nie bronię innym bo popieram demokrację. Idioci z opozycji rzucają hasła o obronie demokracji jednocześnie blokując manifestacje innych. Hipokryzja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
bullet79

Ja mam gleboko w czterech literach..jednych i drugich..co nie zmienia faktu..ze uwazam tych nawiedzonych za idiotow..pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.