Dyskusja

FK Haugesund Lech Poznań

FK Haugesund - Lech Poznań
13 lipca 2017, 19:00

3 : 2
relacja

marcosik

I co z tego, że młody zespół? Generalnie ciężko już o frajerów w Europie. Przykłady Szkockich drużyn to potwierdzają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mr_wuwua

Jakoś piano z zachwytu jak Lech wygrywał w dwumeczu 7:0, teraz nagle nie ma slabych drużyn? Legia wakacyjnym tempem pokonała mistrza Finlandii, Lech nie mógł rozjechać jakiegoś klubiku z Norwegii?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mr_wuwua

Jednak jakoś mistrza zdobyli. Z takimi drużynami trzeba wygrywać, a nie cieszyć sie z minimalnych porażek czu remisów. Rozumiem że zadowoli Was porazka 2 czy 3 bramkami z druzynami z Holandii, Danii czy Szwajcarii. Jak ta liga ma piąć się w hierarchii, jak wy lanie dostajecie od Norwegów czy meczycie się z Azerami?! Wasza radość z tych wyników mnie rozwala, przecież to wstyd!

| Odpowiedz
blokuj
marcosik

Poczekamy, zobaczymy. Finów przejdziecie na luzaka. A dalej? Lech i Jaga też pierwszą rundę przeszli na luzie ale dalej już schody.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
mr_wuwua

Zawodnicy z klubow z ZEA pewnie jeszcze więcej, a mimo tego każdy oczekiwalby z nimiserem wygranej. Ci zawodnicy tam sa na zeslaniu dla kasy a niejak grania w gałe, to raz, a dwa oni sa przeplacani by w ogóle tam chcieli.pojechać pilke kopnąć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
marcosik

Jakoś wybitnie się nie zachwycałem. Ale masz rację. Tu się frajer do golenia trafił. Kibicuję Lechowi ale na klub patrzę realnie. Niestety nie mamy ekstra klasowych piłkarzy. Widać to po tym meczu. Lekką ręką Lech powinien co najmniej ze dwie bramy jeszcze strzelić z tych setek co miał. Dziecinne straty, wolne myślenie, słaba technika, kłopoty z przyjęciem, panika i ogólnie mało składna gra. Majewski podający bramkarzowi, Rakels strzelający Panu bogu w okno, więc na co my liczymy. Niepoprawni optymiści wierzą w sukcesy polskich klubów. Ja bardzo chciałbym w to wierzyć ale realnie patrząc to my za chwile będziemy frajerami do bicia bo skala trudności rośnie. Norwedzy jednak ogórkami nie są. Dlatego cieszę się z tego co jest. Pamiętaj, że jedna głupio stracona bramka w rewanżu i może być pozamiatane. A Lech z traceniem głupich bramek jakoś problemu nie ma.

| Odpowiedz
blokuj
mr_wuwua

Nie oglądałem meczu, więc opinie wyrażam tylko na podstawie wyniku. Trzymam kciuki za Lecha i Jagę, pomimo tego że jestem fanem Legii, a moje kasliwosci maja na celu troskę o polski futbol wnews europie a nie nasmiewanie sie z niepowodzeń.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.