Wątek dotyczący artykułu

KPR RC Legionowo bez licencji na grę w PGNiG Superlidze!

PGNiG Superliga bez KPR RC Legionowo? To prawdopodobny scenariusz. Klub z Mazowsza nie dostał licencji na występy w najwyższej klasie rozgrywkowej.

przeczytaj cały artykuł


Kibic Waldek

Widzę że są równi i równiejsi. Wszyscy zapomnieli jak potraktowano zawodników z Opola oraz co się działo w Mielcu. Czepiają się tego Legionowa... Proszęjasno powiedzieć jakie Kluby mają zaległości i przestańcie to chować i porównam. A poza tym wróbelki ćwierkają że w Superlidze kasa się skończyła. Pytanie zatem kto da zarządowi Superligii "licencje" hehe. Cała sytuacja na pewno śmieszna nie jest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Liton

Czy Ty choć trochę orientujesz się w Superlidze? Co ma na celu deprecjonowanie Stali, czyli klubu który od momentu powstania ligi zawodowej nie ma sobie nic do zarzucenia? Drugi raz z rzędu otrzymuje licencję bezwarunkową (tym razem w pierwszym terminie), więc wszystko jest tak jak powinno być. Jest zabezpieczenie finansowe i brak uciekania od zobowiązań, nie jak Gwardia, która nie wiadomo na jakich zasadach dostała szansę gry w Superlidze i jak dalej widać ma problemy z uzyskaniem licencji. Zawodnicy otrzymują pieniądze na czas, nie jak w Szczecinie, ale o tym klubie nie wspomnisz, tylko czepiłeś się Stali, która nie ma problemów z funkcjonowaniem w nowych realiach. Jak widać przyszło nowe i niektóre kluby nie ogarniają tego i o nich piszmy, a nie o klubie, który rozwiązał problemy pozostawione przez poprzednie władze. Wrzucasz do jednego worka Legionowo, które robiło sobie kpiny z zawodników w poprzednim sezonie, o czym wielokrotnie wypowiadał się trener z Lis, wrzucasz Gwardię, która zrobiła przekręt stulecia zrzucając około miliona długu na dawny podmiot, a mimo tego dalej ma problem z licencją i wrzucasz Stal, która choć nie jest najbogatsza to jest wypłacalna i lada moment o ile nie już jest bez długów. Przydałoby się minimum obiektywności i rzetelności przy pisaniu komentarzy. Jak nie wiesz, co się dzieje w danym klubie to po prostu tego nie pisz. Legionowo narobiło długów grając w już w Lidze Zawodowej i to jest ich główny problem. Nie powinni grać w tej lidze i jest to oczywiste. Niestety tak jak kiedyś napisał miki, a przytoczył to Grzymisław, dopóki Liga Zawodowa nie zacznie przedstawiać jawnie procesu licencyjnego będą niedomówienia, ale w przypadku Legionowa nie ma żadnych wątpliwości. Klub ten ma zobowiązania z kilku miesięcy, co potwierdzają wypowiedzi trenerów i zawodników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.