Dyskusja

Szpilka - Kownacki. Ostro na ceremonii ważenia

W piątek odbyła się ceremonia ważenia przed walką Artura Szpilki z Adamem Kownackim. Podczas tradycyjnego spotkania bokserów atmosfera zrobiła się napięta. Niewiele brakowało, by doszło do starcia. Skończyło się na ostrej wymianie zdań. Dla Szpilki i Kownackiego sobotni bój w Nowym Jorku, podczas gali Premier Boxing Champions, ma wiele podtekstów. Były pretendent do mistrzostwa świata wraca po bolesnej porażce z rąk Wildera i blisko 18-miesięcznej przerwie. Z kolei niepokonany na zawodowstwie "Baby Face" stoi przed największą szansą w karierze.

obejrzyj wideo


Tonny69

Jak dla mnie prostego inżyniera - to ten Kownacki ma zero pewności siebie. Na 3 minutowym filmie pokazał wszystkie możliwe elementy typowe dla dziecka na przedstawienia w przedszkolu. Skoro jest dobry to następny krok to gość od PR bo na takim ważeniu to on respektu nie wzbudza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fancio34

no nie bądź taki pewny przed walką z Wilderem też szpilka był pewny siebie a po nokaucie to zapomniał gdzie jest i długo trwał jego powrót do pełnej świadomości

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.