Wątek dotyczący artykułu

Król strzelców PGNiG Superligi zapowiada: "Na koniec kariery chcę zdobyć srebro"

Najlepszy snajper ostatnich dwóch sezonów PGNiG Superligi Witalij Titow zamienił Legionowo na Puławy. O minuty spędzone na parkiecie będzie rywalizował z także nowym, Marco Paniciem. - Będziemy się uzupełniać - zapowiada Titow.

przeczytaj cały artykuł

MistrzowieSwiata

Prawe rozegranie na duży plus - Panic, Titov a chimeryczny Toledo i Ivic, bramka tez na spory plus i moim zdaniem (na dzień dzisiejszy) także środek rozegrania młody Kowalczyk, Łyżwa no i może formę złapie w koncu Masłowski w porównaniu z Tarabochia i Obradovic to mysle, że Puławy gorsze nie są. Na pozostałych pozycjach przewagę ma Plock czyli 4-3 dla Płocka ale zobaczymy. Nie można zapominac o Podsiadle na lewym rozegraniu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Azoty są w stanie zagrozić Wiśle, powalczyć o srebro.Vive dawno odjechało wszystkim.Wiem,że nie należy wieszać medali przed rozpoczęciem,ale Vive zdobędzie dublet w tym sezonie(znowu).Wisła nie ma argumentów,sam widzisz co się tam dzieje w klubie.Każdy obiektywny widz się ze mną zgodzi,co do typowania na ten sezon.
1.Vive
2.Wisła/Azoty

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bialyy

Bez napinki Ale moim zdaniem i lewa strona w tym sezonie będzie lepsza.nie mówie tu pod kątem Wisły. Nie można zapominać o nieobliczalnym Prce który jak ma dzień to wchodzi mu wszystko i Wkoncu będzie miał zmiennika z realnym zagrozeniem rzutowym bo Kubel już nawet nie próbował rzucać.wiadomo że najbardziej szkoda Krajka który dużo też motywowal pobudzal do walki Tak jak Przybylski. Ale też im często brakowało chłodnej głowy. Co do skrzydel to chyba na lekki minus Ale zobaczymy co pokaże Guminski. A duet Skrabania Seroka mogą być jedna z szybszych par w lidze. zobaczymy jak to wszystko trener pouklada..

| Odpowiedz
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Każdy zawodnik jak ma dzień to mu wchodzi wszystko lub prawie wszystko ;) No zobaczymy jak to będzie. Gdyby Piotrek prowadził Wisłę jak Reprezentację w pierwszych meczach to kibice w Płocku mieliby podstawy do optymizmu. A tak jak co roku, mnóstwo zawirowań i wszystko na wariata.

| Odpowiedz
blokuj
bialyy

Zgadza się Kolego chodziło mi o to ze tak naprawdę w tamtym sezonie wszystko było grane pod Prce i było wiadomo że jak jest na boisku to na 80% on będzie rzucał. Jedyna alternatywa był Przybylski jak miał dzień bo On też raczej falami gral. I prawda jest taka ze Prce i Przybylski czy mieli dzień czy też nie to i tak większość meczu grali bo nie miał kto ich zmienić. Orzech wchodził i było pewne że rzucać nie będzie ppdobnie jak i Kubel. U nas też jest dużo niewiadomych gracze którzy poprzychodzili to zlepek indywidualności i trzeba tych doświadczonych mądrze poustawiac czy potrafi to Waszkiewicz ??? Ciężko powiedzieć. Trzeba być dobrej myśli i mocno trzymać kciuki:) bynajmniej w miarę to na papierze wygląda że jest po 2 na każdej pozycji w miarę wartościowych graczy.

| Odpowiedz
blokuj
Wisła Płock

No i się znawca odezwał. Widziałeś chociaż gdzieś tego Panica, że porównujesz do niego jakichkolwiek zawodników? Na jakiej podstawie wystawiasz ocenę temu zawodnikowi, jak pewnie nie widziałeś ani jednego meczu z jego udziałem. Druga sprawa to Titow. Pragnę tylko przypomnieć, że facet skończył 37 lat. Mam swoje zdanie na temat tego, jak może wyglądać jego gra w Puławach, ale wstrzymam się z komentowaniem, bo zaraz będzie, że jestem złośliwy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.