Wątek dotyczący artykułu

Król strzelców PGNiG Superligi zapowiada: "Na koniec kariery chcę zdobyć srebro"

Najlepszy snajper ostatnich dwóch sezonów PGNiG Superligi Witalij Titow zamienił Legionowo na Puławy. O minuty spędzone na parkiecie będzie rywalizował z także nowym, Marco Paniciem. - Będziemy się uzupełniać - zapowiada Titow.

przeczytaj cały artykuł

Grzymisław

Titow niekoniecznie będzie w Puławach podstawowym zawodnikiem, a nawet Panić może być tym nr 1. W porównaniu do Przybylskiego i rozczarowującego Orzechowskiego Azoty na pewno się wzmocniły na tej pozycji. Jednak nie mam pewności, czy przyzwyczajony przez kilka lat do bycia liderem, głównym rzucającym w drużynie Titow odnajdzie się w znacznie mocniejszym składzie, gdzie nie będzie tym najważniejszym.
Wzmocniła się też lewa strona, gdzie przychodzi Podsiadło z Nimes. Oczywiście ostatni sezon Polaka, jak i całej drużyny, był nieudany, lecz w porównaniu z mało pokazującym i dostającym mało okazji w ataku Kubisztalem to na pewno jest plus.
Czy ktoś może wie, co stanie się teraz z czterokrotnym królem strzelców ligi i reprezentantem Polski? 37 lat to nie jest jakiś bardzo zaawansowany wiek, ale stosunek ceny do jakości w przypadku Kubisztala prawdopodobnie jest bardzo nieatrakcyjny. Jednak nie widziałem informacji, jakoby miał kończyć karierę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bialyy

Były jakieś plotki ze Kubisztal ma iść do Zagłębia Lubin Ale fakt jakaś cisza w tej sprawie. Może kwestie finansowe przeważały.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.