Wątek dotyczący zdjęcia użytkownika

Lovuś

Halo Potter ?! Dlaczego komentarz usunąłeś, a ja się donosiłem do niego... ;d
No ale, w dużym skrócie, odnosząc się do niego...
Ogólnie nie rozumiem nagonki na osoby które kupuję rasowe psy. Obejrzałem kilka filmików na yt kiedy ludzie kupowali sobie rasowego psa, czy to właśnie mopsa, czy buldoga etc., i od razu pojawiał się hejt na nich, że mogli wziąć psa ze schroniska, itp ... A tak jak pisałem już niżej, wzięcie psa ze schroniska to duża większa odpowiedzialnosc, niż tak jaką bierzemy na siebie biorąc szczeniaka, i wychowując go "od początku".
Oczywiście, w schroniskach są też szczeniaki, ale też pamiętajmy, niektórzy mają może takie marzonko, jak ja, aby miec konkretną rasę, albo jakiś typ np. molosy. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Komentarz był nie taki krótki, nie miałem interesu by usuwać. Gdybym był na telefonie, to jeszcze brałbym pod uwagę zwykłe usunięcie przez nieuwagę, ale nie tutaj... W każdym razie: dla mnie krytykowanie zakupu rasowego psiaka to jak krytykowanie bezpłodnej pary, że wybrała surogację zamiast adopcji - sama chęć posiadania zwierzęcia jest godna pochwały. Psiak ze schroniska nie jest zabawką, często lądują tam zwierzęta po przejściach, których wychowanie kosztuje naprawdę dużo trudu. A o tym niekoniecznie często się mówi. Dla mnie największą głupotą jest zachowanie Leny Dunham, która oddała psa po czterech latach, bo podobno był agresywny - czego nie stwierdziło schronisko i fotograf Vogue'a, do którego pozowała z psiakiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Ona wzięła psa do pozowania bo to jest cool :(
Wiele gwiazdeczek oddaje psy, które są starsze bo ...... :(
Milusiego Potti :))

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Ta pani grała główną rolę w serialu "Dziewczyny" i była przedstawiana jako swoista feministyczna odpowiedź na puste lale z Hollywood. Z nadwagą, ubrana byle jak, ale inteligentna, wykształcona. Ale po porzuceniu psa czar prysł. Psiak jest jak członek rodziny, nie można go po prostu porzucić.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.