Wątek dotyczący artykułu

Oświadczenie KS ROW Rybnik. "Najważniejsza jest walka o utrzymanie w PGE Ekstralidze"

We wtorek podano do wiadomości wyniki próbki B Grigorija Łaguty. W niej również znalazło się meldonium. Oznacza to spore kłopoty dla KS ROW Rybnik. - Najważniejsze jest dla nas utrzymanie w PGE Ekstralidze - twierdzi klub.

przeczytaj cały artykuł

kubas1987

Czy ktoś te punkty chce frustracie? Takie są przepisy. Żal wylewaj na Griszkę bo to on jest sprawcą Waszego domniemanego spadku. Nikt NORMALNY nie cieszy się z Waszej sytuacji

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obladi

ale to normalny odruch bezwarunkowy. Refleksja u kibiców z Rybnika przyjdzie kiedy nastaną długie zimowe wieczory!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
fabioGKM

Masz rację, sport na dopingu to dno! My nie mamy z tym nic wspólnego!
Proponuję skierować swoją złość we właściwym kierunku.
Od nas dla kibiców ROW nic innego jak "Głowa do góry!"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Cycero

W każdym kolejnym poście udowadniasz, że Twój nick to kpina. Jest mi wstyd, że kibicujemy tej samej drużynie...

Co do samej sytuacji, to niestety, ale trzeba się powoli godzić ze spadkiem. Postawa klubu jest jednak godna podziwu i ducha sportu. Tak to powinno wyglądać zawsze i wszędzie.

Szkoda wielka tej organizacji, bo można nie lubić prezesa Mrozka, krytykować niektóre akcje marketingowe czy niefortunne wypowiedzi, ale fakty są takie, że ze zgliszczy po RKM-ie stworzył fundamenty pod drużynę ekstraligową na lata. Oczywiście zaraz pojawi się tutaj znany forumowy troll i powie, że to przez fundusze z miasta. Prawda. Prawdą jest jednak również to, że frekwencja na poziomie ponad 9000 kibiców na mecz, to wielki sukces i potwierdzenie, że Rybnik żużlem stoi. Zresztą jestem pewien, że w następnych wyborach mieszkańcy ocenią decyzję prezydenta pozytywnie. Jestem również przekonany, że wraz z kolejnymi latami w elicie sponsorów w klubie by przybywało.

Szkoda kibiców, tak po ludzku, którzy tak dopisywali na meczach u siebie i wyjazdach. Szkoda sektora V, który coraz lepiej się organizuje. Szkoda tej atmosfery, bo na meczu z Wrocławiem była chyba najlepsza od 2003 r. i meczu z Unia Tarnów decydującego o awansie. Szkoda, że przez tak niezrozumiałe dla mnie zachowanie topowego żużlowca, to wszystko pójdzie w tym roku na marne. Szkoda, bo Rybnik pokazał, że zasługuje na miejsce w Ekstralidze tworząc drużynę walczaków za pieniądze poniżej ligowej średniej już 2 rok z rzędu i tak świetnie organizując wielkie imprezy (SEC, GP Challenge). Mam nadzieję, że jeśli do tego dojdzie, to przystanek w 1. lidze będzie bardzo krótki. Że zostanie Kacper i prezesowi nie zabraknie motywacji. Tego sobie i kibicom ROW-u życzę.

Prezesie, tak trzymać! Zawsze lubię wracać do rodzinnego miasta, a dzięki Panu miałem tych okazji jeszcze więcej :)

PozdROWienia!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
bialo-zielony

Czlowieku brales to samo co Laguta tylko tobie poszlo na rozum,jak Dudka złapali tez jego pkt falubazowi zabrali,taki regulamin,a najwięcej pretensji możesz mieć do koksa Laguty,szkoda tylko klubu i prawdziwych kibicow row

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.