Wątek dotyczący artykułu

Get Well Toruń ma nowego menedżera!

Jacek Gajewski nie będzie już odpowiadał za prowadzenie Get Well Toruń. W czwartek nowym menedżerem drużyny został Jacek Frątczak.

przeczytaj cały artykuł

Lecter

Z poważnego i rzetelnego źródła wiem, ze ptaszki dość mocno cwierkaja o powrocie Pana Karkosika do żużla. Tym bardziej w tej teorii upewnił mnie rozwód Terminskiego z Gajewskim. Co wydawało się niemożliwe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lecter

To nie plotki czy wymysly. Terminski nie zwolnilby kumpla od tak. Terminskiego po tym sezonie nie będzie w Toruniu. Karkosik chce kupić klub pod warunkiem ze będzie w Ekstralidze. Dlatego Fratczak się pojawił i dlatego tez mówił w wywiadzie ze na ta chwile ma tylko doprowadzić do utrzymania klubu w lidze. A nie jest to współpraca dlugoterminowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gohram

Na pewno cos w tym jest, ale zastanawia mnie jedno - przed chwila sie zalil na dziadkow a teraz znowu zapragnal zuzlowej zabawy? To bardzo watpliwe, w koncu to multimiliarder. Moze sie dorzuci, ale nie wierze w zakup. Tym bardziej, ze rok temu mowil - nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.