Wątek dotyczący artykułu

Krzysztof Cegielski. Podaj Cegłę: Żużlowcy nie pojadą bez wielkich pieniędzy? To nieprawda (felieton)

Dlaczego prestiż takich imprez jak MPPK nie jest już tak duży jak kiedyś? Najprościej byłoby odpowiedzieć, że z powodu braku dużych pieniędzy. Temat jest jednak bardziej złożony - uważa Krzysztof Cegielski.

przeczytaj cały artykuł

malin1976

W Polsce uznaję tylko IMP , MIMP oraz DMP i MDMP . Na świecie znajduję czas jedynie na GP i DPŚ . Reszta imprez to wypełniacze i gonienie za mamoną .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PoloniaWielka

GP to nuda. DPS też (zwykłe zawody indywidualne z dodawaniem do siebie punktów zawodników każdej reprezentacji).Ja poza ligą, na drugim miejscu umieściłbym pary. I pojadę do Ostrowa popatrzeć. Ale też należałoby zrobić jakieś eliminacje.
Szkoda, ze obecne światowe pary to jakieś fogo, monster, boll, itd. I też to mnie nudzą. Wolałbym reprezentacje. Wszak pary byłyby ciekawsze niż DPŚ. Tutaj mogłaby ładnie namieszać Łotwa, Rosja w najlepszym zestawieniu (teraz to Artiom i Emil). A to co jest obecnie też mnie nudzi. Bo komu tu kibicować. Żeby startowała w tych parach jakaś drużyna jakiegoś Polmosu chociaż.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
veyron2685

czy zapomniałeś że fogo i inne bolle zrobiono dlatego że FIM czy jaki inny diabeł zakazał startu reprezentacjom w zawodach,które organizuje firma One Sport?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
jakublevy

Zobaczymy jak to pójdzie na we Wrocławiu. Obsada mogłaby być mocniejsza (brakuje Tajskiego i Łotyszy), ale mam nadzieje na ciekawe zawody. Takie parowe mistrzostwa świata z dwoma-trzema półfinałami (no chyba >18 krajów by się znalazło) i 3 rundami finałowymi bym sobie obejrzał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
malin1976

Mnie by ucieszyły dwa półfinały w maju np :
Dania , Australia , Anglia , Łotwa
Polska , Szwecja , Rosja , Niemcy
Awans dla dwóch ekip z każdego półfinału a sam finał dopiero we wrześniu aby był czas na wybór gospodarza i przygotowania do imprezy .
Dziś półfinały i baraż to jest jakaś szopka która nikogo nie interesuje .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.