Wątek dotyczący artykułu

Chalidow kupił mieszkanie w Groznym. Czy gwiazda KSW wyjedzie z Polski?

Sylwester Latkowski zdradził, że Mamed Chalidow nabył nieruchomość w Czeczenii. - Rozmawiałem z Mamedem i nie zdziwię się, jak wyjedzie - twierdzi reżyser i dziennikarz.

przeczytaj cały artykuł


jan z kolna

a czy znany morderca mARCHWICKI to tez byl fundamentalnym islamista, jestescie tragiczni, ale szkolenia polityczne wypraly glowki, posluchajcie dalej swoich idoli z pis, lepiej popatrzcie wokol siebie ilu jest ,, zlych ludzi,, , wole miec do czynienia z Mahmedem niz zwieloma z was , wracajcie do szkoly, bo wagarowaliscie sporo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gigantus

Jeszcze nie zauważyłeś, że sprzeciw wobec Islamu nie ma nic wspólnego z pisem? Islamu nie znosi wielu ateistów, prawdziwych lewicowców, racjonalistów. To że Islam jest ogólnie zły to są po prostu fakty i tyle. Zaklinanie rzeczywistości nic takim jak ty nie da. Pogódź się z tym, że Islam i Europa pasują do siebie jak pięść do nosa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cień Człowieka

Dokładnie tak jak piszesz. W Islamie nie ma miejsca dla ATEISTÓW, POLIGAMISTÓW, INNOWIERCÓW. Warto zainteresować się książkami (cienkie, tanie, łatwo napisane) Billa Warnera. B.W. od kilkudziesięciu lat zajmuje się "studiami nad islamem". Co ciekawe B.W. jest z doktorem FIZYKI i MATEMATYKI więc podejście do tematu ma bardzo racjonalne. Nie jest "pięknoduchem po filozofii".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.