Wątek dotyczący posta na blogu

Na bieżąco okiem BURAKA #1

BURAK YILMAZ

Witam bardzo serdecznie wszystkich, którzy to czytają, pewnie wielu z was wpadnie tutaj z ceikawosci zobaczyć co stary, trochę zapomniany użytkownik tego portalu ma do powiedzenia. U mnie stara bida jak to się mówi, ale nie narzekam.Dziś skupię się na transferach mojego ulubionego klubu Galatasaray (…)

przeczytaj cały artykuł


pablo80 - RSKZ

Galata to przystanek przed Chinami... Czyli emeryturą. Sneider chce temu zaprzeczyć, ale to wyjątek...
Lubię Gomisa, ale on ma sezony w kratkę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BURAK YILMAZ

Niestety masz sporo racji, liga turecka to niezbyt popularny kierunek, a szkoda, bo poziomem moim zdaniem wcale nie odstaje np. od Ligue 1. Dlatego też jeżeli duże nazwiska tu przychodzą to najczęściej żeby sobie trochę dorobić przed emeryturą, ale to dodaje też lidze atrakcyjności i podwyższa jej poziom. Quaresma czy Sneider wcale nie odcinali kuponów, ale widać było ich chęć do gry i zangazowanie.
Gomis powinien dać spokojnie radę, słabszy technicznie od niego Derdiyok nastrzelał w poprzednim sezonie sporo goli, a Gomis jednak w Ligue 1 zawsze strzelał regularnie, w Anglii bylo gorzej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.