Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Igor Żabić w Orlen Wiśle Płock

Igor Żabić został nowym zawodnikiem Orlen Wisły Płock. 25-latek zastąpi w zespole wicemistrzów Polski Tiago Rochę, który podpisał kontrakt ze Sportingiem Lizbona.

przeczytaj cały artykuł

bialyy

Moim zdaniem to duże wzmocnienie. Duże wrażenie gość na mnie zrobił jak grał w Śląsku. Samotny lider i mnóstwo bramek. Wisienka na torcie był gol ze skrzydła jak grali z nami:)liczyłem bardzo że trafi do Puław ale wczasie kiedy się nim prezes interesował był za drogi. Cóż osobiście zazdroszczę Wisle i życzę mu powodzenia.Ale Fajnie będzie takiego walczaka oglądać w naszej lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
into the vortex

Też mnie się zdaje, że to będzie nawet wzmocnienie. Tiago miał świetny pierwszy sezon, gdy w Płocku był jeszcze Cadenas. Ostatni sezon przeciętny. Myślę, że Żabic lepiej się sprawdzi, a skoro grywa też w obronie to wyjdzie to Wiśle tylko na lepsze. Ciekawe jak na jego tle wypadną Gębala i Piechowski, bo już chyba pora aby weszli na wyższy poziom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.