Wątek dotyczący artykułu

El. LE: nowy AC Milan zwyciężył. Frankowski przyniósł szczęście Lewczukowi

AC Milan wrócił po czterech sezonach do pucharów i w III rundzie eliminacji Ligi Europy zwyciężył 1:0 z Universitatea Craiova. Wygrała również drużyna Igora Lewczuka. Na innych stadionach doszło do niespodzianek.

przeczytaj cały artykuł

Majster Krzychu

milan wstepnie moze byc najwiekszym posmiewiskiem przyszlego sezonu, wydali prawie 200 mln a ledwo wygrywaja z jakas anonimowa druzyna, co to bedzie dalej. w serie a przynajmniej z 4-5 druzyn na papierze ma lepszy sklad od nich do tego czolowka robi jedynie minimalne zmiany skladu a oni od razu rewolucja w jednym okienku. nie zwiastuje to nic dobrego biorac jeszcze pod uwage ze za wszystko odpowiadaja chinczycy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Majster Krzychu

no czesciowo rezerwowy co prawda ale pomoc juz wyjsciowa byla defensywa tez czesciowo, atak co prawda rezerwa zupelna ale tam milan i tak wielkiego wyboru nie ma

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
VikingEpica

Częściowo rezerwowy? Przecież z przyszłej pierwszej jedenastki na boisku byli tylko Kessie, Donnarumma, Musacchio, Rodriguez, Bonaventura, reszta to rezerwa. W połowie czy pod koniec drugiej połowy weszli Conti i Silva. Ja i tak się cieszę ze wygrali mając sabotażystów Nianga, Montolivo, Boriniego na boisku. Poza tym ty myślisz że gdy wymieni się cały skład to zgranie przyjdzie ot tak po 3 meczach? To niemożliwe.

| Odpowiedz
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

Trolle tak mają,że piszą,aby tylko napisać,ale wiedzy brak na tematy:)
Chłopaka nie zdążyłem poznać,bo zaliczył na starcie blokadę,zresztą patrząc na jego wypociny nie miałoby to sensu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Majster Krzychu

zdajesz sobie sprawe ze jak milan awansuje do le i potraktuje rozgywki powaznie to czeka ich bardzo dlugi sezon i ci sabotazysci czy tego chcesz czy nie nazbieraja sporo wystepow w druzynie

| Odpowiedz
blokuj
VikingEpica

Może jednego z nich nie będzie ;) Są głosy że będzie wymiana na linii Milan-Torino. Do Torino pójdzie Niang a z Torino do Milanu przyjdzie Marco Benassi. Wiem że sabotażysci też kilka meczy w tym sezonie zagrają, ale mam nadzieję że będzie ich jak najmniej.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.