Wątek dotyczący artykułu

Pewnie i wysoko. Polacy po raz drugi lepsi od Czechów

Drugi test i drugi zdany pozytywnie. Polacy przygodę z Wałbrzychem zakończyli drugą efektowną wygraną nad Czechami. Tym razem ekipa dowodzona przez Mike'a Taylora wygrała z naszymi południowymi sąsiadami 85:72.

przeczytaj cały artykuł

chmurzasty48

właśnie widziałem ten mecz ale racji ci nie przyznam, bo to były dwa zwykłe podania takie jak na luźnym treningu bo bez obrony i nacisku ze strony czechów
nie wiem co rozumiesz przez picki, ale pewnie wprowadzić chcesz dla zawodnika z 2 ! ligi niemieckiej finezyjna nazwę dla zwykłych podań !, co prawda kozłem, ale to jeszcze nie picki !!!
koszarka w to nie mieszaj, bo nie ta półka
poza tym doopa z podań faceta po - rozgrywającego po których nie ma punktów
rozgrywajacy ma podawać tam gdzie są punkty, olka odpuszczaja, bo wiedzą że nic nie zrobi, zadnej krzywdy, jest sprawny fizycznie i ... koniec

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sokar

Niemiecka Pro A czyli odpowiednik naszej 1 ligi to solidny poziom i jest tam wielu zawodników którzy w PLK spokojnie daliby radę. Przykładem choćby zawodnik którego Andy zastąpi w Chemnitz - Chris Carter. Przez "picki" zapewne kolega miał na myśli akcje typu pnr które Mazurczak potrafi grać nie tylko w pierwszym tempie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.