Wątek dotyczący artykułu

Letnie Grand Prix: polscy skoczkowie przeszli do historii

Indywidualny konkurs Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w Hinterzarten był najlepszym startem Biało-Czerwonych w historii tego cyklu. Przed tymi zawodami nigdy wcześniej 6 Polaków nie znalazło się w czołowej dziesiątce zawodów.

przeczytaj cały artykuł


Slawek Latala

Kruczek trenerski szczyt z polską kadra osiągnął 6 lat temu i nie miał więcej do zaoferowania.Hornbacher robi super robotę a na początku nikt w niego nie wierzył (nawet stoch stawiał ultimatum).... Wyniki nie kłamią

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obserwator SE

Taaaa ... na tę chwilę Stefan dobrem narodowym Polski. Ciekaw jestem co będą pisali co niektóre cebulaczki na forum jak przyjdzie taki moment, że nastąpi obniżenie formy i gorsze wyniki (a niewątpliwie taki moment nadejdzie). Znając polskie realia, to znajdą się i takie głosy, że po co nam taki Austryjak, który nie potrafi nic wycisnąć z kadry, jak również, że gorszego trenera jeszcze nie było. Znamy to poniekąd z casusu Kruczka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.