Wątek dotyczący artykułu

WTA Stanford: Maria Szarapowa w II rundzie, odrodzenie Nicole Gibbs

Rosjanka Maria Szarapowa pokonała 6:1, 4:6, 6:0 Amerykankę Jennifer Brady i awansowała do II rundy turnieju WTA Premier na kortach twardych w Stanford.

przeczytaj cały artykuł

kaman

Oglądałem trochę mecz Marii Sharapovej. Co prawda kawa nie była wystarczająca, bym mógł całkiem oddać się oglądaniu meczu o tak wczesnej porze, niemniej jednak troszkę z kolejnego "wielkiego" powrotu dopingującej się zawodniczki obejrzałem. Wszędzie widuję pochwały dla nieuczciwej tenisistki. Jak dla mnie jej kibice powinni się cieszyć, że w ogóle widzą ją na korcie, a tu ich zapędy sięgają już zenitu. Tutejsi sympatycy " syberyjskiej "piękności" i ich lizotyłki, po tym meczu (należy dodać - ledwo wygranym z piątym garniturem WTA) zapewne już w głębi marzą o 6 tytule wielkoszlemowym Sharapovej. Nie przeglądałem aż tak dokładnie forum, żeby zobaczyć takie komentarze, ale mnie już to forum niczym nie zdziwi. Sam jednak muszę przyznać, że forma Rosjanki jest daleka od ideału i nie sądzę, żeby jeszcze kiedykolwiek miała wrócić do swoich najlepszych meldoniowych lat i nawiązać do tamtych sukcesów. Maria Sharapova na dopingu nie oddałaby takiej Jennifer Brady więcej niż 2 gemy w meczu, a ta "bez dopingu" traci seta. ^_- Jestem za to ciekawy, jak lizotyłki Sharapovowych ochroniarzy pogodzą się z tym, iż jedni chcą w nadchodzącym US Open wygranej Caroline Wozniacki, a Ci drudzy Marii Sharapovej? ^_- Czy wielka, kochająca się rodzina będzie miała kryzys i w końcu się rozpadnie? Odpowiedzi na te pytania moglibyśmy poznać już we wrześniu, ale raczej afery nie będzie, gdyż obie ulubienice "tenisowej śmietanki" pogodzi ktoś inny...^_-

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Haha....spokojnie, na pewno nikt się nie pogryzie;)
Bardzo chciałabym zobaczyć, jak Masza gromi rywalki....bez meldonium i szczerze jej tego życzę;)
Nie jestem zaślepioną kibicką, ale Maszce trzymam za te wszystkie pomyje wylewane na nią;)
Kibicuję jej od czasu powrotu po dyskwalifikacji:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Trochę na te pomyje zasłużyła. Nie mówię na wszystkie, ale tak się dzieje gdy Cię przyłapią.
Maszce życzę dobrze chociaż wolałabym by swoją "wielkość" udowadniała w kwalach.
Hejka marzami, cieszę się , że jesteś :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
kaman

Droga marzami, swego czasu Masza była zawodniczką, która jeszcze mnie najbardziej interesowala w WTA bez Henin. Zawiodłem się jednak Rosjanką, nie wiem teraz na ile jej osiągnięcia przed 2016 były zasługą meldonium, a na ile jej formy, talentu i zaciętości. Nie odbieram Sharapovej tamtych zwycięstw, broń cię boże, wygrała je legalnie. Czuję się jednak zawiedziony złapaniem na dopingu Marii, jej pokrętnymi tłumaczeniami, postach o kupowaniu stoliczków... Teraz wyszedł jej film o czasie, gdy siedziala na banie. Zmysł przedsiębiorczy tej kobiety nie zna żadnych przeszkód, kurs na Harvardzie sie opłacił - ona zarabia pieniądze nawet na swoim nieszczęściu, wywołanym (wg. oficjalnej wersji) przez ignorancje i niedopatrzenie sztabu Sharapovej czy też jej samej. Obecnie mam do niej mieszane uczucia. No i jej wierni kibice mnie zainspirowali do tej krytyki, w innym wypadku oszczędziłbym Marię i trzymał kciuki za jej powrót. ^_-

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
marzami

Kamanie....dobrze rozumiem Twoje mieszane uczucia, ale daj jej szansę i nie krytykuj z powodu fanów;)
Jak ja nie lubię tenisistki, to nie z powodu jej fanów, tylko z powodu tego czegoś, co mnie od niej odrzuca;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kaman

Droga marzami, chętnie będę patrzył przychylniejszym okiem na Marię, wbrew pozorom bardzo ją kiedyś lubiłem i chyba nadal palam do niej malutką sympatią, lecz jeśli będzie ona grala źle, to oczywiście obiektywnie ją skrytykuje. Dzisiaj Masza nie grała dobrze i mam prawo mieć obiekcje co do jej gry za czasów meldonium, dopóki nie pokaże, że bez tego środka wspomagającego też może grać jak dawniej. Jak widać ochroniarze Sharapovej czy też ich lizotyłki nie zapytały, nie dowiedziały się o moich zamiarach, ale już nagrodziły mnie minusami. ^_- Nie rusza mnie to, ale to kolejny dowód ich hipokryzji - tak podobno kazdy mnie blokuje i ignoruje. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
marzami

Oczywiście, że nie obrażę się za obiektywną ocenę gry Maszki, a nawet chętnie ją przeczytam;)
A tak zbaczając z tematu hihi.....Maria wyglądała prześlicznie;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
kaman

Drogi Tomie, widzę, że plus pomylił Ci się z minusem. Korzyści tej pomyłki są takie, że wreszcie wiem kto mnie regularnie nagradza tajnymi minusikami. ^_- Podejrzewałem o to Pottera w wersji mojego fana, a tu takie zaskoczenie! Dodatkowo to ciekawe, blokujesz mnie, a mimo wszystko ciekawość Cię zżera od środka i odwijasz moje komentarze, żeby je przeczytać z wypiekami na twarzy, a potem zminusować (możesz to zrobić, gdyż ja Ci blokady nie dałem). Po co więc ten blok? Dla zasady? To się nazywa hipokryzja, drogi Tomie. Niegdyś byłeś pierwszy w deklaracjach o niedawaniu minusów. ^_-

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tom.

Nie dałem minusa. Blokada była chwilowa. Plusa dałem za pierwszą część, druga mi się nie spodobała, to chciałem wycofać, ale już zostawiłem. Bo nie wiem jak się to robi pod artykułami. Kiedyś przed fuzją z wp był taki krzyżyk, teraz nie wiem jak się odwołuje plusa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
kaman

Dobrze, drogi Tomie, uznam, że to prawda, choć wijesz się jak wąż w tłumaczeniach i nie brzmią one zbyt realnie. ^_- Cieszy mnie, że zgadzasz się przynajmniej z połową mojego komentarza, to znak, że jednak w gdzieś w głębi uważasz je za merytoryczne i dobre obserwacje. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.