Wątek dotyczący artykułu

Roszady w kadrze Polski - Mike Taylor skreślił trzy nazwiska

Mike Taylor dokonał selekcji po zgrupowaniu w Wałbrzychu. Amerykański szkoleniowiec skreślił z listy trzech zawodników: Daniela Szymkiewicza, Michała Michalaka i Mathieu Wojciechowskiego.

przeczytaj cały artykuł


RRRRRR

Niezrozumiała dla mnie decyzja. Miał Łączyńskiego, Szubargę czy Szymkiewicza a poza tym doświadczony weteran Skibniewski i cała masa rozgrywajków młodego pokolenia. To bierzemy jakiś wynalazek... W czym on jest lepszy od wyżej wymienionych ?

Po jakiego grzyba promujemy ten przepis o 2 PL żeby później ściągać graczy nie wiadomo skąd ?

Poza tym dla mnie Taylor to jest porażka. Co ten facet osiągnął w całej karierze żeby tak ślepo na niego stawiać? Polski trener już by po pierwszym roku wyleciał na zbity łeb.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nielubie Fejsa

Osiągnął to, że nasza kadra wygląda jak... kadra. Że powołano kadrę B. Że kadra A jest bardzo szeroka i wielu na te pierwsze 2 tyg. się łapie ... i chce tego! I gra jest naprawdę przyzwoita. Eliminacje dwukrotnie wygrał. Nie awansował a wygrał. Zaś na ME było nieźle. Awans z grupy i świetny mecz przeciwko Hiszpanom - mistrzom Europy jak się okazało. Gdyby nie dzień konia za 3 Gassola, któreo nigdy wcześniej nie miał i juz nie powtórzył to kto wie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.