Wątek dotyczący artykułu

I liga: Kapitan zostaje w Meritumkredyt Pogoni Prudnik. Ciekawy transfer beniaminka

Grzegorz Mordzak pozostanie rozgrywającym Meritumkredyt Pogoni Prudnik. Ciekawego transferu dokonał, natomiast R8 Basket AZS Politechnika Kraków. Beniaminek pozyskał 19-letniego Aleksandra Załuckiego.

przeczytaj cały artykuł


Piotr N

Gratuluję Piotr Hałas! Powodzenia!
co do młodych chłopaków, których trenerzy pozyskują- bez względu na to, czy z własnego podwórka, czy z sąsiedztwa - to jest to dla nich szansa rozwoju i możliwość pokazania swoich umiejętności .... jeśli się nie przebiją, nie pokażą pazura - będą niestety siedzieć na ławie. Dla takich młodych chłopaków trening z zawodnikmi bardziej doświadczonymi - to nabywanie kolejnych umiejętności, cwaniactwa i pewności. Nie pokazali za dużo na polu I ligi ci zawodnicy , o których piszesz - widziałem chyba 2 razy Balawejdera, raz Busztę, i ze 3 razy Czerwonkę, Wlazia nie pamiętam.....niestety w mojej ocenie zawodnicy na II ligę.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obiektywny

No to niewiele widziałeś żeby oceniać! A co do tych chłopaków to życzę im jak najlepiej ale jest to uzupełnienie składu "z łapanki"! Rok temu po zakończeniu wieku juniora wzięli rozbrat z koszykówką bo klub nie miał im nic do zaoferowania (np. III liga) aby się dalej rozwijać! Teraz, z wiadomych powodów Kaszowski sobie o nich "przypomniał"! Zresztą szkolenie młodzieży (lub jego brak) w Sokole to temat na inną opowieść!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.