Wątek dotyczący artykułu

Wanda - Orzeł: Deszczowy pojedynek w Krakowie. Łodzianie w play-offach (relacja)

Arge Speedway Wanda Kraków pokonała na własnym obiekcie Orła Łódź 48:42 w meczu XIV kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Punkt bonusowy zgarnęli przyjezdni, którzy tym samym zapewnili sobie awans do fazy play-off.

przeczytaj cały artykuł

outlaws

Brawo Kraków, obstawiłem na was (2,80).
Bez wzmocnień na obecny moment, to nikt nie nadaje się do Elipy z Nice.
Tarnów się dostanie, ale koniecznie musi się wzmocnić!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marlon

A ile widziałeś drużyn, które wchodząc z pierwszej ligi do Ekstra zostawiały swój skład? Każdy beniaminek się wzmacnia.
Jeśli Unia awansuje, to na Ekstra nadaje się moim zdaniem:
1. Bjerre
2. Rolnicki
3. Mroczka
4. Jamróg
Jako piąty będzie drugi junior: Konieczny albo Pióro.
Czyli potrzeba przynajmniej dwóch transferów, a najlepiej trzech, żeby było zabezpieczenie na wypadek kontuzji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marlon

Mroczka potrafił walnąć np 9 punktów w Lesznie, w sezonie gdy Leszno było mistrzem. Prześledź sobie jego wyniki z 2015, gdy jeździł w Unii w Ekstralidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
VS800

Chodzi o Jamróga?

Eeee, bez przesady, śmiem twierdzić, że odpali by tak jak Lebiediew w Sparcie. To ambitny rajder, w Łodzi się wyrobił, daje ognia w domu u Jaskółek. Przyjemnie patrzeć jak jeździ i ma świetną średnią.

Twierdzę nawet obrazoburczo że spokojnie wywiózł by ze składu takiego Milika, Kildemanda, Vaculika, Przema Pawlickiego czy Przedpełskiego. Dać mu tylko taką samą kasę i maszyny.

| Odpowiedz
blokuj
tauronka

wlasnie ze nie przyjemnie sie patrzy jak Kuba jezdzi,brzydko wyglada na motocyklu,zawsze tak mial.na pge Kuba zdecydowanie za slaby to ze wygryzlby ze sklady Vacula,Przemka to juz dla mnie SF

| Odpowiedz
blokuj
VS800

Nie mnie to oceniać czy ładnie czy nie ładnie. Sam jeżdżę i dla mnie każda osoba na bajku ładnie się prezentuje :). Ale to kwestia gustu, dla mnie liczą się wyniki. Vacul, Przedpełski, Przemo Pawlicki, Holder jadą piach i tylko nazwiska ich trzymają. Już nawet Ginger jedzie lepiej od nich. Kuba powinien dostać dzika kartę do SEC. Tam wszystko ładnie widać.

| Odpowiedz
blokuj
elvis

potrzebnych bedzie (w razie awansu) dwoch liderow .Jeden Polak i jeden obco.Np taki madsen.Vacul ma ponoc jeszcze jeden sezon wazna umowe

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.