Wątek dotyczący artykułu

Polonia - Unia: Planowe zwycięstwo faworyta, tarnowscy juniorzy posłani w bój (relacja)

Polonia Bydgoszcz zgodnie z przewidywaniami przegrała z Grupą Azoty Unią Tarnów 40:50. Goście zwyciężyli najmniejszym nakładem sił, a największymi beneficjentami tego spotkania byli tarnowscy juniorzy.

przeczytaj cały artykuł

Sebastian Pia

Od 2 lat pod szyldem Pana w szelkach sięgneliście dna. Gdzie wasza juniorka ? tradycje ? za rok w 2 lidze na sportowej 499 widzów :) U nas w Rzeszowie biednie, ale te 3 tys srednio na Lampartów przychodzi.Zuzel u was umiera, brutalne, ale prawdziwe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gieras

Jesteś przykry...serio 300-400 osób robi różnice ?klub idzie na dno a Ty dalej chwalisz Władka i cieszysz się jak głupi z bateryjki o to chodzi?Polonia jest na dnie Gollob gada byle gadać o nie ma w tym sensu Szymon bankomat Oskar chce się rozwijać wiadomo o co kaman chłopie kibicuj ale daj spokój z pisaniem bzdur inobys lepiej jeździł niż myślał

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PoloniaWielka

Ja tam bym chętnie został. Na warunkach Władka (czyli miasto daje kasę na spłatę długów). Z tym, że ja ze świniami do koryta dostępu nie mam, a takich nikt nie dopuści. A Bruski doskonale wiedział, że Władek klub utopi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
gieras

Z tymi dotacjami żadna filozofia ilu Gollob sponsorów sprowadzil?2lata trzymałem kciuki za niego ale jest tylko gorzej i wez pod uwagę ze to miasto spłaca dług nie Gollob ob miał to ogarnąć ale mu nievwyszlo...taka prawda

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Rysio-z-Klanu

Poważnie Grzechu? A ja myślałem zupełnie co innego Jak tam silna Piła i słaby Lokomotiv.Nadal Piła to oprócz Tarnowa faworyt ligi. Jak dzisiaj wyglądasz fachowcu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Sellex

Siema Rysiu...Widzę że fona piszesz?...Nie bój nic.Ważne żeby warczało:))Jedziemy w jednej lidze.Jeszcze wrócą dobre czasy...Przecież wiesz:)

| Odpowiedz
blokuj
gieras

na czas w ktorym to pisalem tak bylo a ze forma/silniki sie zmienily to sorry ja wrozka nie jestem.nasi jechali a wlasciwie nie jechali rowno caly sezon.Mam nadzieje ze przejrzysz wkoncu bo jedno to zyczyc dobrze Wladkowi a drugie to sluchac i przytakiwac na jego biadolenie.Oskar zostanie czy odejdzie?jak odejdzie to Władek i sam Oskar to kłamcy na potege

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Rysio-z-Klanu

Przeczytaj mój post pod artykułem o Oskim z zeszłego tygodnia tam masz klucz do odp na temat przyszłości Ajtnera.Teraz nagle duże grono kibiców chce aby pozostał mimo iż przez cały czas jego jazdy w Polonii był hejt na jego osobę oraz Władka.Jakie to zabawne

| Odpowiedz
blokuj
gryfik

Ignoruj baranów , za 2 lata wrócimy do 1 ligi a może juz za rok. Nie ma kasy bo są długi po kur..ch poprzednich i nie ma przez to wyniku , klub niebawem wyjdzie na ZERO wtedy hejterzy ucichną , nie mowie o prawdziwych kibicach bo Ci zawsze są z klubem. RYSIU olewaj szczury cieplym moczem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|9)
blokuj
FIS 500

Kolejny wyznawca Władkowych teorii
Nie obrażaj innych by samemu nie być obrażonym.
Pamiętaj że każdy ma święte prawo mieć swoje zdanie
Wierzysz Władkowi ok Twoje prawo
Są jednak inni kibice którzy mają odmienne zdanie na temat tego co robi Pan Władysław Gollob

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
gryfik

Fiss = Big Tchórz Lebowski zaprzeczysz ??? Hahaha smieszny jestes , Krzyzaki wczoraj picisneli z Toba jak z łysa świ..nią ty bezhonorowa jemioło , nie s.ra sie we własne gniazdo , pamietaj !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.