Wątek dotyczący artykułu

MŚ Londyn 2017: Tori Bowie najszybszą kobietą świata!

Tori Bowie o 0,01 sekundy wyprzedziła Marie-Josee Ta Lou i została najszybszą kobietą na świecie. Amerykanka wygrała finałowy bieg na 100 metrów kobiet podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Londynie.

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Niespodzianka. Po półfinałach byłem pewny, że Ta Lou zwycięży. Jednak fenomenalny finisz Amerykanki dał jej zwycięstwo. Cieszy trzecie miejsce Schippers, trudno było nie sympatyzować z jedyną białą biegaczką. Niespodzianką brak medalu dla Thompson.
Popis dyletanctwa dali panowie Szaranowicz i Jóźwik. Doprawdy nie rozumiem jakim cudem ci panowie mogą komentować lekkoatletykę, bo nie mają o niej żadnego pojęcia. Zdaniem Jóźwik biegaczka z Trynidadu Ahye wygrała Igrzyska Afrykańskie (!), obaj panowie przyznali przed biegiem złoty medal Thompson, a pan Jóźwik jako faworytkę do srebra wskazał Brazylijkę Santos (!). W czasie całej transmisji mnóstwo bełkotu, cytuję "nie wygięła tyczki i nie miała się z czego katapultować" i różnych prymitywnych tekstów "przybrała za dużo masy" o brązowej medalistce w skoku o tyczce czy podobny tekst o Dafne Schippers po jej znakomitym biegu półfinałowym. Panowie Szaranowicz i Jóźwik to lekkoatletyczny odpowiednik Szpakowskiego. Również ciągłe mylenie nazwisk i problemy z językiem polskim... Pora może na jakąś świężą krew w TVP.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
iza77

Ciekawe , bo ja po półfinałach stawiałem na Amerykankę. Pięknie biega i nie przejmowała się , że na początkowych metrach wyprzedzają ją inne zawodniczki. Wyprzedziła Thomson na 40 m i połykała przeciwniczki po kolei. Niezwykłe , ze tak szczupła zawodniczka wygrywa 100 m. Jak popatrzeć na rezultaty w innych dyscyplinach , to można zauważyć jak jest wszechstronna. Świetny rezultat w trójskoku i niezły w skoku w dal. Uważam , że zdobędzie także medal na 200 m

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.