Wątek dotyczący artykułu

Decyzja w sprawie Grigorija Łaguty 16 sierpnia. ROW straci punkty?

Panel dyscyplinarny Komisji do Zwalczania Dopingu w Sporcie ustalił termin rozwiązania tematu Grigorija Łaguty. 16 sierpnia ma zapaść nieprawomocny wyrok w sprawie zawodnika, w którego organizmie wykryto meldonium.

przeczytaj cały artykuł

Krzyżacy RSKŻ

Obojetnie ile odejmą to i tak potrzebujemy bonusa na Rybniku. Z naszą jazdą jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że go zdobędziemy. A jeśli jakimś cudem się uda i wygramy potem baraż to oczekuje grubych zmian w składzie. Po tym co zobaczyłem wczoraj nie mam już sentymentów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Rybnik w przeciwieństwie do Częstochowy jest równie mocno osłabiony jak my. A do obrony bonusa będziemy mieli też RT. Sądzę więc że bonusa powinniśmy w miarę spokojnie wywieźć z Rybnika. A po cichu nawet liczę na odrobinę więcej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzyżacy RSKŻ

Cysio, kim? Bez liderów, bez juniorów. Żeby bronić się taktykami trzeba dwóch pewnych zawodników. My nie mamy żadnego. A oni mają Lindgrena, juniorów, domowy tor i nic do stracenia. Zobaczysz że będzie ciężko. Oby ktoś się wreszcie ocknął w naszej drużynie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
HDZapora

Na młodego Holdera bym nie liczył. W Lesznie miał "dzień konia" pojechał ponad możliwości, natomiast w Toruniu pojechał przyzwoicie, bo na poziomie na który go obecnie stać. No i Dziad podobno w piątek "posprzątał magazyn z silnikami"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Cysio

Nie liczę, ale na co liczy Jacek to inna inszość. Moim zdaniem jeśli Greg nie pojedzie w GP to do Rybnika powinniśmy pojechać z ZZtką.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
HDZapora

Poza Orłem prędzej pojadą jak nie. Dla nich to kasa, bo kibic na pierwszy mecz przyjdzie tłumnie więc do stracenia nic nie mają

| Odpowiedz
blokuj
OXO

Unia skopletowala sklad na awans i jesli powinela by im sie noga w finale to mysle ze na baraz byli by mocno zdeterminowani

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Nawet jeśli Tarnów jakimś cudem przegra finał, to w barażach będzie miał niewielkie szanse. Zwłaszcza że mecz w Tarnowie byłby 1.X, a więc w deszczowej pogodzie na mokrym torze. Toruń z Miedziakiem i może z Gregiem, a Rybnik z Fricke.

| Odpowiedz
blokuj
OXO

Greg nie wiele wam pomogl w tym sezonie. Zakladajac ze w ogole pojedzie jeszczecw tym sezonie to i jego forma mogla by i w barazu nie pomoc . Zwyczajnie torunscy zawodnicy maja fatalna forme w tym roku wiec ja bym nie byl taki pewny wygranej barazu zwlaszcza na specyficznym tarnowskim torze

| Odpowiedz
blokuj
Thoorop

Greg nie za wiele pomogl? jego forma w barazu mogla by nie pomoc? kolego ty jestes pijany czy jak? greg ma druga średnia w lidze zaraz za zmarzlikiem, to slabo?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
OXO

A czy ja napisałem ze Greg jedzie słabo? Napisałem wyraźnie ze reszta jedzie piach i jego forma na nic może się zdać . Czytanie ze zrozumieniem się kłania

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.