Wątek dotyczący artykułu

Real Madryt uprzedzi Barcelonę? Paulo Dybala na celowniku gigantów

Paulo Dybala jest marzeniem dla wielu klubów w Europie. Oprócz Barcelony, duże zainteresowanie Argentyńczykiem wyraża również Real Madryt - informuje "Mundo Deportivo".

przeczytaj cały artykuł

Damian Jackowski

Watpliwe aby dybala zgodzil sie n role rezerwowego, morata nie zgodzl ie wiec poszed obie Realu, taki sa los by czekal na dybale, dlatego lepsza opcja byłaby barcelona chocaizby wlasnie znie tego wzgledu ze nie ma juz Neymar, nie lubie obu klubow ale tak mi sie wydaje lepsza opcja to barcelona w obecnym momencie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
urban60

tego nie rozumiem , skoro nie lubisz obu klubów to po jakie licho zajmujesz się nimi i radzisz co powinni zrobić. Dla mnie to czysta hipokryzja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Damian Jackowski

Zawracam sobie glowe pilkarzem a nie klubem, moje i twoje slowo nic tu nie ma do czynienia
Osobiscie porownalem sytuacje jaka by mogl miec w obu klubach i tak wybralem

| Odpowiedz
blokuj
Puma2017

Niedość że wybrałeś źle to jeszcze zawracasz sobie głowę ,
Poczytaj lepiej jak Zibi zdobywał pierwsze gole dla Juve

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.