Wątek dotyczący artykułu

Get Well może spaść już w najbliższą niedzielę. Jest jeden warunek

Get Well zajmuje ostatnie miejsce w tabeli PGE Ekstraligi. Jeżeli w najbliższą niedzielę przegra w Rybniku i straci bonus, definitywnie straci szansę na utrzymanie. Nie uratują go wówczas nawet ujemne punkty ROW-u.

przeczytaj cały artykuł

dalavega

Obyś miał rację!Wysyłam za to pieniądze na mszę w tej intencji do o.Paulinów na Jasną Górę choć nie praktykuje ale w tej sprawie się nie zawacham !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Akurat każdy logicznie myślący widząc składy na nasz mecz wiedział, że będzie na styku z naszą przewagą ;) Tutaj Rybnik raczej nie ma kim straszyć (chodzi o bonus, wygrana jest prawdopodobna), chyba że faktycznie dojdzie ktoś konkretny. Ale o to będzie ciężko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
--.night.--

miedzinkis 8,holder 8(6), jensen 10(6), walasek 3, holder 8(6), kopec 1, kaczmarek 0

i zong i wszystkie trzepaki pod familokami wyrwane z ziemi xd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
dachmotoarena

Ten skład mnie rozśmiesza :)szkoda mi Rybnika bo przez łagutę się posypał a jechali lepiej niż Toruń i w pełnym składzie przy obecnej dyspozycji Torunia nie wyszli byśmy tam z 30 pkt .Ale teraz prawda jest taka że Rybnik jest bez składu i bonus Toruń zgarnie na luzie a może nawet wygra

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.