Wątek dotyczący artykułu

Marek Cieślak oberwał w Toruniu piwem. Teraz celowano w Ułamka

Podczas meczu w Toruniu jeden z kibiców gospodarzy próbował trafić butelką w zawodnika Włókniarza, Sebastiana Ułamka. Kilka tygodni temu trener Marek Cieślak został uderzony na tym stadionie kubkiem piwa.

przeczytaj cały artykuł

--.night.--

viva powiedz mi jak to z toba jest
multikontowcami sie brzydzisz ,a zyczysz kolorowych snow jendej z najwikeszych mulitkonciar na forum?
cos chyba hipoktyzja zalecialo strtasznie z twojej strony

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Blaszka Torun

Zadaj sobie tylko jedno pytanie : kto byl tym pierwszym? To wszystko i mnie nie odpowiadaj, tylko sobie! Powtorze jeszcze co juz pisalem wczesniej : kiedy wrocilem po 3 latach to przez dlugi czas nighta nie widzialem tutaj ani jednego postu! Za to postow o nighcie widzialem codziennie dziesiatki! Myslalem, ze night wylapal perma, ale nie...od Was sie dowiedzialem o tamtym portalu -> rozumiesz czlowieku? OD WAS TUTAJ! Ty masz czelnosc mnie wysylac do psychologa? Moj kolega psychiatra kiedys siedzial ze mna przy kompie i czytajac komentarze stwierdzil, ze jakies 90% userow powinno byc jego pacjentami :) Zawsze powtarzalem, ze nie ma domku bez ulomku ; ze nie ma ludzi idealnych ; ze wszedzie sa ludzie i ludziska. Tyle tylko, ze Wy widzicie tylko i wylacznie jednego usera a codziennie przewijaja sie gorsi, by o tym ,ze lepsi nie jestescie nie wspominajac :) Rozumiesz chociaz czego dotyczy dzisiejsza klotnia? Bo smiem watpic :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

Twojego nie znam i nie napisalem, ze masz, wiec do czego pijesz?
Ps.
Dlaczego mnie nazywasz mecenasem? Dlaczego tych samych slow nie skierujesz do Donia, ktory od czasu wpadki werandy broni go namietnie? Serio pytam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.