Wątek dotyczący artykułu

ATP Montreal: tak się rodzą wielkie gwiazdy. 18-letni Denis Shapovalov po genialnym spektaklu pokonał Rafaela Nadala

Rafael Nadal w trzech setach przegrał z Denisem Shapovalovem w III rundzie rozgrywanego na kortach twardych turnieju ATP World Tour Masters 1000 w Montrealu. W meczu młodych gwiazd Alexander Zverev pokonał Nicka Kyrgiosa.

przeczytaj cały artykuł

RaFanka

Z przykrością to piszę, nad ratującą kawą po tej ciężkiej nocy. Rafa przegrał mecz, a nie powinien. Denis grał dobrze, bez kompleksów, ale przecież nie wybitnie! Niosła go publiczność ogromnej areny, zwłaszcza, że Milos odpadł jak amator. Mam wrażenie że Rafa opadł z sił... mentalnych. I przegrał tak drugi raz z rzędu. Nie potrafił docisnąć i pokazać kto tu idzie po lidera. A już ten tajbrek to był koszmar! DF w takim momencie. Raczej spodziewałam się asa. Drugi raz przegrał pod presją z mało znanym przeciwnikiem. Leworęcznym. Śmiesznie będzie jak Manarino odstawi go w dwóch setach. Nie chcę umniejszać jego wygranej, bo zasłużył skoro Rafa nie potrafił znaleźć na niego sposobu. Federer po słabym meczu z Ferrerem wyciągnie wnioski i wygra ten turniej. Znowu on.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lake

Mannarino rozegrał dobre spotkanie i nie jest kelnerem, nie będzie śmiesznie. Także z z tego powodu, że dla Shapovalova nie jest to pierwsza wygrana z faworytem w tym turnieju. Prawda, Nadal nie grał płynnie, wyciągał mecz w drugim secie. Oddał na koniec podanie, ale po błyskotliwej grze przeciwnika we własnym gemie. Shapovalov grał świetnie w ważnych momentach wyrzucając Nadala głęboko za linię końcową. Dawniej przeciwnicy, wiedząc że muszą zagrać na 100% w ważnych momentach, robili proste błędy. Teraz to spotyka Nadala, nic nadzwyczajnego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

No o tym mówię, że w ważnych momentach to Denis miał lepszą głowę. Grał oczywiście dobrze i należą mu się oklaski. Jak dla mnie slabsza głowa Nadala to nie nic nadzwyczajnego. Jego mentalność zwycięzcy jest jego wizytówką i proste błędy są niepokojące. Mannarino to nie kelner i obstawiam że wygra właśnie. Oj, źle się ten turniej układał od początku!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.