Wątek dotyczący artykułu

Tadeusz Zdunek: Kombinacje wypaczają sport. Zabieranie punktów to bzdura

Tadeusz Zdunek podkreślił, że kluby i kibice nie powinni cierpieć na błędach poszczególnych zawodników, którzy w jego ocenie w Polsce mają za dobrze. Niewykluczone, że przy zielonym stoliku ustalony zostanie zespół, który pojedzie w barażach.

przeczytaj cały artykuł


thorndal

Co ten Zdunek bredzi. No ale przecież ciągnie go do Ekstraligi i chce by bezpośrednio spadł Toruń, a Rybnik jechał w barażach, bo z nim będzie łatwiej niż z nami. Druga rzecz, to nie słyszałem żadnego głosu obrony czy to Zdunka czy innych kiedy po decyzji właściciela klubu przyznano nam ujemne punkty. Wtedy została skrzywdzona drużyna i kibice, mimo, że zawodnicy chcieli jechać. Do tego kary z kosmosu, nieprzewidziane w żadnym regulaminie. Żaden "dziennikarz" czy "prawnik" nie brał nas w obronę, jak teraz Łaguty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TRN Speed

Tiaaa... zwłaszcza mając ostatni występ Wybrzeża na naszym torze, będący bodajże najwyższą wygraną w historii Torunia. O minimalnej przegranej w Gdańsku spowodowanej kontuzją w trakcie meczu jednego z liderów nie wspomnę. Także masz rację - dla nas to bardzo niewygodny przeciwnik ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.