Wątek dotyczący artykułu

Anglia: premierowy gol Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki strzelił swoją premierową bramkę na angielskich boiskach. Stało się to w meczu 2. kolejki The Championship Hull City - Burton (4:1).

przeczytaj cały artykuł

EneMene

Bardzo szczątkowe informacje, tyle to ja się mogę dowiedzieć z relacji tekstowej na livescore. Zabrakło natomiast informacji, że Grosik powinien wpisać się na listę strzelców już w pierwszej połowie, bo miał 200% sytuację gdy otrzymał prostopadłe podanie, urwał się spod opieki obrońców, przez ponad 40 metrów biegł na bramkę mając przed sobą jedynie bramkarza, minął go i... strzelił w boczną siatkę. Nie ma nawet informacji, że Hull grało przez prawie 50 minut w przewadze, po tym jak strzelec jedynej bramki dla Burton faulował wychodzącego z kontrą przeciwnika i obejrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Za co panu płacą, panie Zimkowski? Mój komentarz ma więcej informacji i więcej słów niż pana 'artykuł' i niech pan wierzy lub nie, ale mi nie płacą za poprawianie pana na każdym kroku i też nie sprawia mi to przyjemności, że wciąż pracuje pan w SF i muszę czytać te teksty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.