Wątek dotyczący artykułu

Marcin Dubieniecki w Arce Gdynia. Kim jest nowy współwłaściciel?

Kibice na razie podchodzą do nowego współwłaściciela z obawami. Wielu wypomina mu aferę z PFRON, która wpędziła go do więzienia. Marcin Dubieniecki ma także za sobą małżeństwo z Martą Kaczyńską, a obecnie jego partnerką jest była żona Artura Boruca.

przeczytaj cały artykuł

Witold Kot

Mam nadzieję, że PZPN i Boniek zrobią coś, aby nie dopuścić do tej hańby. Ludzie którzy kupili już karnety na ten sezon oraz sponsorzy nie wiedzieli przecież, że w trakcie sezonu dołączy tam człowiek z pospolitymi zarzutami kryminalnymi. Dobrym prawem każdego człowieka jest odpowiedni dobór kręgu osób, w którym chcą się obracać. Jak mają się czuć teraz wszyscy karnetowicze? Że kupili karnety na cały sezon, a teraz nagle skazani są na takiego typa, jako współwłaściciela klubu. Nie powinno się tego robić uczciwym kibicom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (16|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
13MP 18PP

Głupotą klubu też jest brak możliwości zwrotu karnetu. Na Ł3 nie ma z tym żadnego problemu, w każdym momencie można zwrócić i byłem pewny, że to norma w każdym klubie, a nawet jakiś wymóg federacji. Teraz sprawdziłem z ciekawości, jak jest z Arką no i Zonk - nie ma możliwości zwrotu. Absurd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.