Wątek dotyczący artykułu

Dla Jóźwik to powinna być złota medalistka IO. Piękna Kanadyjka kontra afrykańskie maszyny

Melissa Bishop stanie dziś przed szansą wywalczenia medalu MŚ w Londynie w biegu na 800 metrów. Kanadyjkę czeka niezwykle trudne zadanie, jej afrykańskie rywalki są bardzo szybkie. Jedno jest pewne - kobiecością i urodą Bishop bije je na głowę.

przeczytaj cały artykuł


KrytykNieSwego

To jest skandal! Dopuszczanie tego Afrykańskiego eksperymentu do Igrzysk, od lat trwa walka z dopingiem ... to jest gorsze niż doping, nie mogę sobie wyobrazić dyskwalifikacji drużyny Rosyjskiej, a pozostawienia czegoś takiego ... całe drużyny z Kenii, RPA i Burundi powinny zostać wykluczone za robienie czegoś takiego. Afryka niech sobie organizuje własne igrzyska, najlepiej w rzucaniu kamieniami w ,,te zawodniczki,,. Szkoda mi tylko pozostałych zawodniczek, przygotowanie się do tego kosztuje je wiele stresu i wysiłku i przychodzi takie coś wyhodowane w RPA i wygrywa. Nie ruszyłbym tego kijem, szkoda mi by było kuli na to zmarnować, jak to zdechnie to robaki nawet tego nie ruszą. Przepraszam za niską kulturę wykazaną moją wypowiedzią, ale takie coś bardzo mnie denerwuje, a przede wszystkim to, że osobiście nie mam na to wpływu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed01

Trochę przesadziłeś z doborem słów, ale masz rację - na pokaz walka z dopingiem a w rzeczywistości o tym kto może wystartować decydują jakieś chore układy i paniczny strach przed oskarżeniem o rasizm i dyskryminacje osób tzw. trans płciowych. Już widzę histerię różnej maści lewaków i przychylnych im mediów, gdyby jednak nie pozwolono temu obojnakowi wystartować z normalnymi kobietami...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.