Wątek dotyczący artykułu

Posądzeń o kombinacje nie będzie. Mecze w Toruniu i Lesznie o tej samej porze

PGE Ekstraliga i nSport+ ustalili już plan jazdy w ostatniej kolejce rundy zasadniczej. Kluczowe dla dolnego układu tabeli mecze w Toruniu i Lesznie zostaną rozegrane o tej samej porze.

przeczytaj cały artykuł

HWDG

kto ma dobre dojscia do centrali to mogłby podac wynik juz dziś meczów ,ilość ostrzezeń wykluczeń i zółtych kartek:) ale to tylko moje przypuszczenia:):):):)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Corlleon

Jak Rybnikowi odejmą 5 punków będą mieli 6 i wygrają u was za 3 to będą mieli 9 a my 8 po wygranej z gkm :P a jak odejmą 3 to każdy punkt Rybnika u was premiuje ich :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadAngel

Zależy od ilosci punktów które ewentualnie zabiora Rybnikowi. Jesli 3, to przy wygranej Rybnika w Lesznie nasz mecz z GKM nic juz nie bedzie znaczyc. Niestety, sami jestesmy sobie winni.

| Odpowiedz
blokuj
RadaR RS-WD40

Kochana jesteś w bledzie. Toruń wygrywając wywala Rybnik bo ma z nim bonus. Zapomniałaś że Laguta zrobił 13pkt w pierwszym meczu a wynik był 44:46 więc raczej 30:60 się na smoku nie spodziewam... Toruń połknie GKM za 3 pkt i nie ma nawet o czym marzyć. Sami juniorzy zrobią komplet na juniorach przeciwnych a to sporo pkt... Do tego mówcie co chcecie ale Fratczak postawił Holdera i wykazał zaufanie dając go z młodymi. To jest już inny Chris. Do tego MJJ pojedzie lepiej i to spokojnie wystarczy na jazdę o nic GKMu. W co wy ludzie wierzycie....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
RadaR RS-WD40

Jak odejmować to po całości. -5 i pkt za mecz Row-Leszno a jest ich bodajże 13 z tego co pamiętam. Wiesz, ja Was tak nie lubię że chciałbym żeby tylko 3 odjęli ale chcieć to sobie mogę :).

| Odpowiedz
blokuj
RadaR RS-WD40

Każdy ma swoje upodobania. Mam kumpli z Torunia, których szanuje i lubię ale KS Toruń + MA nie lubię. Lubiłem "w miarę możliwości " Toruń jak jeszcze jeździł na Broniewskiego, no ale wtedy to było wszystko inaczej...

| Odpowiedz
blokuj
Donio

Demski w magazynie sypnął, że 2pkt ( ewentualne) za wygraną z Lesznem nic nie dają czyli chcąc nie chcąc wypaplał, że odejmą jednak 5?!

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Ale z kolei Korbel powiedzial ze jest zadowolony z wyniku wiec moze wie ze 3 i liczy na zwycięstwo u Was. Wszystko sie okaze.

| Odpowiedz
blokuj
slaw...

Nie wydaje sie mnie ;)Chociaz takie proporczyki odwracaja sie na wietrze w mig ;) Nie gadajmy o tym,jest spokuj i niech tak zostanie ;)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
RadaR RS-WD40

I właśnie za takie podejście do ludzi, żużla i otoczenia wiewiórki chcą abyście nadawali jak to określiłeś w innej lidze, w Nice Lidze .

| Odpowiedz
blokuj
RadaR RS-WD40

No to sprecyzuj jakże elokwentne określenie wiewióreczka. Cóż ono oznacza.... Tak samo moge napisać o tobie że jesteś turkuć podjadek i tego się będę trzymał.... Więc?

| Odpowiedz
blokuj
viva UL

Brawo!!
Wstań i pokaż się wszystkim.
Myślałem że poważniejszy jesteś,
Czekamy? Albo dobra-nie wnikam.To czekajcie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
viva UL

No to próbuj.Podobno?
To najpierw konkrety.
Pretensji żadnych do Ciebie nie mam- nie mam o co po prostu.
Pytań też nie,resztę napisał Tobie Slaw.
Udanego wieczoru.

| Odpowiedz
blokuj
czerwiec74

gdybyś był dłużej na forum to byś wiedział że to Przemo jako pierwszy zaproponował rozejm między normalnymi użytkownikami z Torunia i Leszna po 2011

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
RadaR RS-WD40

Hehehe ok. Niech będzie ale trudno mi w to uwierzyć. Tzn może inaczej, trudno mi uwierzyć w szczere intencje tej propozycji. Ale jeśli tak było to czapki z głów....hehe.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.