Wątek dotyczący artykułu

Rozpoczęło się polowanie na Artioma Łagutę i Antonio Lindbaecka

Świetna jazda Artioma Łaguta, ale i też Antonio Lindbaecka została zauważona przez największych ligowych graczy. Liderzy MRGARDEN GKM już dostają propozycje zmiany barw klubowych. Czy opuszczą Grudziądz?

przeczytaj cały artykuł

Krzysztof Gębala

Rozmawialem z Artiomem po meczu z lesznem zapytalem czy zostaje z nami na przyszly sezon odpowiedz troche mnie zaskoczyla Artiom powiedzial ze jak gkm sie nie wzmocni to odchodzi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Giekaemowiec

To chyba logiczna odpowiedz i malo zaskakujaca artiomowi tu pasuje kasa jest tor zna ma blisko baze itd ale zaczal sie pojawiac aspekt sportowy wiec logiczne ze liczy na wsparcie a po kazdym meczu ja pojechalem dobrze inni troche gorzej a w 5 bez juniorow ciezko i usmiech na twarzy :p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

Artiom nic nowego nie powiedział. Wiadomo, że chciałby jechać o coś. Artiom zawsze mówił wprost niekoniecznie pod publikę. Kibice tez by chcieli ,aby klub jechal o cos wiecej,niż walka o utrzymanie. Myślę, że wszyscy w klubie są tego świadomi. Nikt nie chce kończyć sezonu w sierpniu. Tym bardziej nie najlepszy obcokrajowiec PGEE obecnego sezonu. Tak spokojnie, jeszcze rozmowy beda trwać. Klub wie co ma robic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
pawel88

Spokojnie poczekamy zobaczymy. Wy juz dopisujcie Artioma do skladu. My przezyjemy bez niego.....,ale teraz polecam spokoj w pisaniu wszelakich plotek i ploteczek, by wsrod tych moznych nie bylo zdziwienia. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.