Wątek dotyczący artykułu

W sprawie Grigorija Łaguty mamy grę na zwłokę. Drużynie ROW-u nie powinien spaść włos z głowy

Grigorij Łaguta na czwartkowym posiedzeniu panelu dyscyplinarnego POLADA złożył wniosek TUE. Przedstawił też dokumentację medyczną z leczenia w języku rosyjskim i dostał dwa tygodnie na przetłumaczenie. Nadal czekamy na wyrok.

przeczytaj cały artykuł

Dahomej

Nagle redaktor Ostafiński, ten dziwoląg prawniczy Synowiec i inne Kuglery są dla większości forum cacy. A dlaczego? Bo walą w Toruń! Tu nieważne jest wszystko inne, tylko żeby udupić Toruń. Ależ to jest chwiejność i małość Was, większości forum. Jak zawieje, tak lecicie. Zwykłe chorągiewki, które nieważne jak, byle siak - dołożyć Toruniowi. Toruniowi, który ma jeszcze dostać po głowie za to, że Rusek oszukał, nie dopilnował swoich spraw i zachował się jak dzieciak. Ten sam Rusek, którego wiele razy wyzywało się od złotówek itd i który teraz kombinuje na wszystkie sposoby, paraliżując rozgrywki ekstraligowe jednej z bardziej popularnych dyscyplin w tym kraju. To jest nie-wia-ry-go-dnie arcyśmieszne :)
Hit na koniec:

Swoją drogą, to WADA zaleca, żeby w sportach zespołowych, a według mnie żużel takim jest, nie karać drużyny za grzechy zawodnika - stwierdza Synowiec. - To oznacza, że ROW nie powinien mieć odjętego ani jednego punktu. Nawet tych za mecz z Włókniarzem.

Słuchajcie, to jest miazga, totalna miazga, Synowiec ciągle jest w gazie. Dopłaćcie jeszcze Łagucie za to, że został złapany za rękę i że wpadł na kontroli. Dopłaćcie mu!
I jeszcze jedno. Grudziądzanie, którzy też nie omieszkacie ładować w Toruń. Wiecie, że w takiej sytuacji, jak przegracie lub zremisujecie w Toruniu to jedziecie baraże? Ha ha ha ha :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dahomej

A jeśli Loko nie pojedzie w finale, to o barażach nie możesz zapomnieć...
Wtedy najpewniej Derby A1, w których różnie może być nieprawdaż?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dahomej

Nie. To Wy jesteście tak komicznym zespołem, że potraficie jechać tylko na jednym betonie i gdy dodać mu wody i błotka, to znikacie. Toruń jak widać, nawet ten słaby w tym roku Toruń Was zlał jak chciał i jemu pogoda nie przeszkodziła. Nie jest żadnym zaskoczeniem, żeście nie wygrali od 21 meczów na wyjeździe i rzadko kiedy dobijacie do 40 punktów. O czymś to świadczy. O mizerii tego klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Dahomej

Napisałeś o meczu w Grudziądzu i rzekomym farcie Torunia, więc podałem Ci argumenty o tym meczu.
p.s.
Gratuluję. Dziś pierwszy raz od 1979 roku możesz powiedzieć w stronę Torunia "spójrz w tabelę" :) Wreszcie się doczekaliście "sąsiedzi" :)

| Odpowiedz
blokuj
Dahomej

Get Well nie oszukuje i nie ma w swoim składzie dopingowicza, który nie zna słowa "profesjonalizm" i teraz kombinuje na wszystkie sposoby, będąc sterowanym przez rybnickie środowisko. Trzeba umieć zachować się z klasą. To już nawet Falubaz nie cudował tak w przypadku Dudka i Łoktajewa, choć w przypadku tego drugiego stracił awans do play-off. Zasady są jasne i nie należy ich łamać. Łaguta to zrobił, ROW ucierpiał i koniec tematu. Zasady fair-play to podstawa w sporcie. Dopiero potem mówmy o wynikach, które w przypadku Torunia są słabe, nie ukrywam tego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
GksGdzGkm

Skończymy temat bo nasze przepychanki nic nie dadzą. Każdy z nas ma inny pogląd i robimy bórze na forum. A centrala śmieje nam się prosto w twarz...

| Odpowiedz
blokuj
Dahomej

Wiesz kto się śmieje nam w twarz? Grigorij Łaguta i ROW Rybnik. W przypadku tego pierwszego w sumie mnie to nie dziwi. On się śmieje nawet wtedy, gdy robi 0 punktów, a jego drużyna przegrywa :)
p.s.
Weź edytuj swój wpis i popraw błąd w jednym wyrazie, bo Cię zaraz zjedzą. "Burza".

| Odpowiedz
blokuj
BallyBóg

inne kluby np rybnik albo gkm bez golloba czy unia bez nickiego tez lige jada... jakos nie widze by rybniczanie narzekali na kontuzje. zaciskaja zeby i jada....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
gutinio777

GKM jedzie bez Golloba cały sezon. Rybnik stracil lagute przez jego głupotę. Toruń stracil 2 czołowych zawodników na 3 ostatnie najważniejsze mecze sezonu.nie usprawiedliwia to Torunia. Są najsłabszy w lidze ale nie można tolerować na miłość Boską ludzi biorących doping.

| Odpowiedz
blokuj
BallyBóg

glupioty gadasz.
teraz zasuwaj do archiwum i powiedz mi ile meczy wygral torun gdy ejchal z miedzinskim, hancockiem, holderem i reszta byla zdrowa... no czekam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
antek

Jeśli mnie pamięć nie myli, to Toruń też stracił zawodników przez głupotę, jeden wyrżnął orła na schodach a drugi... no generalnie, wiadomo o co cho...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
christo

Drugi wyrżnął orła na dziurach w Motali ( albo Kumli już nie pamiętam) . PUK też go wyrżnął w tym samym miejscu ale miał więcej szczęścia :)

| Odpowiedz
blokuj
yoyo

Te ostatnie zdanie które napiałeś to jest słowo klucz. Grudziądz już się cieszył z pewnego utrzymania i 6 miejsca a tutaj się okazuje że przy porażce mają niepewność do końca września bo mogą pojechać w barażach. Wydaje mi się mi się że to zmienia podejście Grudziądza do tego meczu. Dla GKM miał to być mecz o pietruszkę a wcale taki być nie musi.

| Odpowiedz
blokuj
Dahomej

Tak, dlatego nie rozumiem tej przesadnej radości. Ok, bezpośrednio nie spadną, ale przecież w niedzielę i w sumie cały czas możliwe jest odjęcie tych 3 punktów za Włókniarz. Wtedy jak ROW zapunktuje w Lesznie, a GKM przegra w Toruniu, to ROW będzie wyżej i GKM będzie siódmy. Dziwne, gdy ogłasza się wszem i wobec, że się utrzymało, gdy cały czas realne jest zajęcie 7 miejsca. Też tego nie mogę pojąć, ale to nie mój cyrk i nie moje małpy.
Dla GKM obojętnie jaka byłaby sytuacja to nie będzie mecz o pietruszkę. Punktowo na pewno świadomość zawodników byłaby jeszcze większa, ale oni i tak pojadą na maksa. Bo to ostatni mecz w sezonie, mogą zarobić i dla np. Okonia czy Pieszczka okazja dobrze się pokazać. Powodów jest co najmniej kilka.

| Odpowiedz
blokuj
GksGdzGkm

Kolego spójrz realnie jaka drużyna z Nice mogła by nam zagrozić w dwumeczu?? Pytam serio..Pomin Tarnów bo oni pewnie awansują bezpośrednio...

| Odpowiedz
blokuj
Dahomej

A co jeśli Tarnów nie wygra - jakimś cudem - finału? Kolego? Nie zdziwi mnie wtedy jego wygrany baraż, nawet z Toruniem. A Gdańsk... słabszy od Was, ale to jest sport. Sam to napisałeś w poprzednim wpisie. Będą mili dzień konia u Was i tyle.

| Odpowiedz
blokuj
Dahomej

Raczej zbijam Cię kolejnym argumentami. Kolego.
Co wtedy? Wtedy pogadamy. Póki co, możesz sobie gdybać, co będzie i co by było. Ja nie zamierzam, wolę poczekać na to co się wydarzy.

| Odpowiedz
blokuj
GksGdzGkm

Ty również możesz gdybac..Czekaj ty cały czas to robisz :)) i nie podajesz żadnych argumentów tylko cały czas gdybasz :))

| Odpowiedz
blokuj
Dahomej

Czytaj ze zrozumieniem i nie zawracaj mi głowy, serio ;) Dziś już jesteś już drugim z Grudziądza, który ma problemy z czytaniem i przyswajaniem konkretów. Pozdro :)

| Odpowiedz
blokuj
BallyBóg

nie masz co czekac... ja ci juz napisze: gkm podklada sie toruniowi w ramach slynnej osi torun-bydgoszcz-grudziadz
row wygrywa w lesznie gdzie dzis trenowali kurtz, damin i musielak.
karty rozdane nice wita.

| Odpowiedz
blokuj
Dahomej

Smutne jest to, że kosztem interesu swojej drużyny, chcesz wygranej jej rywala :) KOSZTEM INTERESU własnego zespołu :) I Ty kibic jesteś? Jakaś popierdółka, a nie kibic. Jak Leszno wejdzie z 4 miejsca do play-off to potem nie płacz, że jak będzie remis w dwumeczu to będzie na straconej pozycji. Może jak Baliński z Kurtzem będą wieźli na 5:1 Kildemanda i Sajfutdinowa to będziesz fruwał pod niebiosa i wymachiwał szalikiem z barwach Unii? Hahahah :) Chłopie włącz myślenie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Blaszka Torun

Przeciez ten troll, tylko przed monitorem taki gieroj. Niech idzie na mecz i wsrod prawdziwych kibicow leszczynskich glosno sie cieszy kiedy jego zawodnicy beda przegrywac bieg! Tego nie zrobi i nie ma takiego zamiaru.

| Odpowiedz
blokuj
BallyBóg

wlacz myslenie. dla mnie lepiej jechac na polfinal do wroclawia. a ze rykosetem dostana w toruniu? tym lepiej. wiec mysle zdecydowanie o intersie mojego klubu. ba powiem ci wiecej - mam juz dosc slonecznika z trybun w toruniu. tez mysle o sobie. mam juz dosc torunskich forumowiczow wiecznie lamentujacych placzacych i pokrzywdzonych dziewczynek. czas na nice moze sie niektorym tam glowki pozbeda troche sodowki :*

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
-MARECZEK-

A ja Ci serio mówię że każda. To jest ŻUŻEL. Wystarczą dwie kontuzje i sytuacja się zmienia o 180 stopni. Toruń jechał cały sezon padakę, mieli sobie odbić to w końcówce sezonu i zapewnić utrzymanie bo był przyjemny terminarz a wypadł Hancock i Miedziak i mają pełne pampersy. W tym sporcie niczego nie przewidzisz. Poza tym myślę że od poniedziałku w Grudziądzu chcieliby spokojnie myśleć o kolejnym sezonie i zacząć dogrywać transfery a nie głowić się nad barażami.

| Odpowiedz
blokuj
yoyo

Zrobił się jeden wielki syf. Dlatego ja uważam że ostateczna decyzja powinna zapaść przed ostatnią kolejką. Albo odejmujemy punkty albo nie. Tak żeby każdy wiedział na czym stoi. Teraz mamy sytuację gdzie Toruń walczy o baraż a przecież oni może już są w 1 lidze? Grudziądz się cieszy z utrzymania a tu się może okazać żę czeka ich dwumecz w październiku. A Rybnik już lipcu wrzucony do pierwszej ligi może ani nie spaść, ani nawet jechać w barażu. Bo jeśli nie będzie odejmowania punktów to przecież Rybniczanie mają komfortową sytuację.

| Odpowiedz
blokuj
gutinio777

To będzie mecz o Pietruche.na bieżąco będą śledzić wynik z Leszna. Jak Rybnik będzie przegrywał wyraznie to GKM też przegra.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.