Wątek dotyczący artykułu

Największa gwiazda rosyjskiej kadry o polskich kibicach. "Nie będą na nas gwizdać"

Jeden z najlepszych siatkarzy na świecie, Maksym Michajłow, jest przekonany, że reprezentacja Rosji zostanie dobrze przyjęta przez polskich kibiców podczas mistrzostw Europy. - Mistrzostwa Świata to był po prostu wyjątek - twierdzi atakujący.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
jendrula

Tylko buraki gwiżdżą, ale nie prawdziwi kibice. Widać brak elementarnej kultury i sport schodzi na dalszy plan.Wiem że niektórzy prowokują jak Spiridonow, ale to margines.Szanujmy przeciwników to i oni będą nas szanować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda25

Zakładam, że Twoje "Amen" oznacza przekonanie o słuszności takiego zachowania?
(oby nie religijne...)
Mimo tak dobrego zdania jednego z najlepszych siatkarzy świata o naszych kibicach, ja mam jednak obawy, że będą gwizdać. Niestety...
I najczęściej gwizdy te są niepotrzebne (jak dla mnie to włącznie z tymi "dekoncentrującymi").

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.