Wątek dotyczący artykułu

Ekstraliga Żużlowa nie będzie czekała na decyzję POLADA. Skasuje punkty Łaguty, zweryfikuje wyniki ROW-u?

Wciąż nie ma wyroku dla Grigorija Łaguty, w którego organizmie wykryto zabroniony środek, meldonium. Z naszych informacji wynika, że Ekstraliga Żużlowa nie będzie czekała na decyzję POLADA i sama skasuje punkty zdobyte przez żużlowca.

przeczytaj cały artykuł

Jendrek65

Jestem kibicem z Torunia , wyniki Apatora w tym sezonie żenada , zasłużyli na spadek, Row przez Łagutę nie zasłużył na spadek , ja liczę że Apator się utrzyma , a ekstraligę można by powiększyć do 10 drużyn

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pietryga

Ja też jestem za powiększeniem ekstraligi, ale do 12 drużyn (o wiele więcej meczy, wprowadzenie do składu ósmego zawodnika, zrezygnowanie z jazdy juniorów etc, etc, etc...) i żeby zawodnicy byli o wiele lepiej wynagradzani niż teraz są, i nie musieli jeszcze ujeżdżać w niezliczonej ilości turniejów, tutaj i po za granicami PRLu bis.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
konrad.p

Z pierwszym się zgadzam, z drugim nie. Jak ktoś bierze doping to "do widzenia". Zawodnik wywalony jego punkty do kosza. To odstrasza w przyszłości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.