Wątek dotyczący artykułu

Słaby występ Leona Madsena w GP Challenge. Zawodnik podał przyczynę

Leon Madsen, jeden z faworytów sobotniego Grand Prix Challenge w Togliatti, nie zaprezentował się z najlepszej strony. Duńczyk zajął dopiero 10. miejsce i nie awansował do GP 2018. Na przeszkodzie stanęła kontuzja.

przeczytaj cały artykuł

Abacab

On ma taka dupe w parkingu, ktora ty tylko mozesz zobaczyc w inernecie. Chciales zablysnac inteligencie a sie zblazniles he he he.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pan Wąski

:D To że masz w życiu same pasztety to nie moja wina frustracie :D
Ja nie muszę ładnych kobiet w necie oglądać, bo sam jestem przystojny i elokwentny, więc mam je w realu :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Abacab

Jaki ty głupi jesteś ;-) Widzę, że jednak wóda wyżarła ci mózg, jak widać nie wystarczy czasami przestać pić. A pasztet to ja bardzo chętnie, z kurczaka. W łóżku piękna 26 - latka - jak wspomniałem wcześniej - tobie zostaje internet:-) Faktycznie "wąski" jesteś hahahaha.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.