Wątek dotyczący artykułu

Sparta - Falubaz: We Wrocławiu alarm przed play-off. Cieślak rozłożył były klub na łopatki (relacja)

Betard Sparta już dawno nie jechała tak słabo i przegrała z ekantor.pl Falubazem 39:51. Marek Cieślak idealnie ustawił swój zespół, a przed meczem postawił bardzo trafną diagnozę na temat rywala.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Gratulacje dla Falubazu !
Falubaz jedzie półfinał z Lesznem, pierwszy mecz w Lesznie.
Sparta jedzie ze Stalą. Jeśli Stal dostanie 2 pkt za Rybnik to pierwszy mecz we Wrocławiu, a jeśli nie to pierwszy mecz w Gorzowie.
Rybnik spadek, Toruń baraże.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Spora niespodzianka :) Macie rywala jakiego sobie wymarzyliście, ale na otwieranie szampana trochę jeszcze za wcześnie :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Donio

Pod względem $$$$ genialne rozwiązanie gdyż na myszowatych 18tys bankowo. Jeździecko liść w jedna czy w druga stronę nie będzie zaskoczeniem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
pk92

duży atut u siebie mocna juniorka jednak Wrocław też ma mocną, a nasi zrobili swoje. Spodziewam się wyrównanych meczów nie będzie powtórki z rundy zasadniczej. Pozdrawiam ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
outlaws

Zabawa zaczyna się od początku, ale mnie wkurza, że przez tak robiony tor, nasi jadą lepiej na wyjazdach, niż w domu!
Pozd.

| Odpowiedz
blokuj
pk92

Nowy tor dla Was dlatego takie problemy za rok jak już się ułożycie pod ten tor będziecie bardzo mocni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
fred

Tak to wygląda, chciałem półfinał z Wrockiem jak już Tobie pisałem, jedziemy z zielonką i ok, modliłem się żeby nie trafić na Gorzów. Gratulacje za utrzymanie, baraż to już będzie formalność(jeżeli będzie). Ale co, ciśnienie zeszło co?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Cysio

Totalnie zeszło. Nie wierzyłem że wygramy bez Adriana i Grega, ale liczyłem na bonus. A tu taka miła niespodzianka na zakończenie tego koszmarnego sezonu :D

| Odpowiedz
blokuj
FALUBAZ-ŻARY

Cysio ! Falubaz jedzie z Wrocławiem !!! Gorzów po dodaniu punktów za Rybnik wygra rundę zasadniczą! Drugi Falubaz , trzeci Sparta ! Unia jest ostatnia !

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Jeśli Gorzów dostanie 2 pkt, to Gorzów, Wrocław i ZG mają po 25 punktów. Wówczas mała tabela:
1. Falubaz 7
2. Gorzów 4
3. Wrocław 3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Electraa

Falubaz zrobił 5 punktów na Sparcie, 2 na Gorzowie. razem 7. Gorzów zrobił 2 punkty na Sparcie, 2 punkty na Zielonej. Mają 4. Sparta zrobiła 3 punkty na Stali i żadnego na Gorzowie
1.Falubaz - 7
2.Gorzów - 4
3.Sparta - 3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
jotefiks

Wąski, nayebales się to przestań smierdzieć. Opanuj się szczochu bo niby kiedyś umarłeś a teraz cię to spotka w realu rogaczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Pan Wąski

Ja chciałem się powiesić bo mnie okradła, i dlatego że przegrałem w ruletkę tyle kasy co ci się nie śniło nawet :D a nie że mnie zdradziła :D
A co do seksu, to za rzadki na nią jesteś :D
Kobieta była ostra jak skalpel, nie na twoją wykałaczkę ! :D

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

Posłuchaj/poczytaj. Jak już się do tego Torunia przesiedlisz, to złap kontakt z Danielem. "Krzyżakiem". Potem będzie z górki. Zdrówko Ryju. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Pan Wąski

Zdrówko mordeczko !
Musimy jeszcze w tym roku, zrobić jakiś flakon wspólnie. Najlepiej jak już się osiedle w nowym miejscu. Do usłyszenia !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.